2410
2553

خیلی تنهام خیلی دعام کنین بچه هامو مخصوصا نی نی تو شکمم عصبی نشه خیلی اذیتش کردم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

الهم صل علی محمد و آل محمد 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2714
خیلی پسرم گریه کرد ، الانم تب کرده افتاده ،بیچارم کرد بس نق زد، پسرت چند کیلو بود؟ الان چکار میکنه؟

تب نکرد از ظهر نق زده گریه کرده حتی یه قدم هم نمیتونه راه بره به زور خوابوندمش هم استامینوفن دادم هم پروفن 

۱۲ کیلو نیم بود

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
تب نکرد از ظهر نق زده گریه کرده حتی یه قدم هم نمیتونه راه بره به زور خوابوندمش هم استامینوفن دادم هم ...

دوازده بود پسر من، وای تو باردارم هستی؟ شیر خودتو میخوره اگه نه چی بهش میدی؟ پسر من ک خیره خیلی راه رفت لنگ شده ی کوچولو

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
دوازده بود پسر من، وای تو باردارم هستی؟ شیر خودتو میخوره اگه نه چی بهش میدی؟ پسر من ک خیره خیلی راه ...

اره عزیزم شنبه زایمان میکنم

شیر گاو میدم روزی یه لیوان بهش 

اصلا نمیتونه پاشه واس همین کلافه میشه بدتر گریه میکنه

اره عزیزم شنبه زایمان میکنم شیر گاو میدم روزی یه لیوان بهش  اصلا نمیتونه پاشه واس همین کلافه ...

الهی چقدر سخته ،بچه رو کی نگه میداره؟ انشالا ب سلامتی زایمان کنی، بارداری دوم اسونتره از اول؟

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
الهی چقدر سخته ،بچه رو کی نگه میداره؟ انشالا ب سلامتی زایمان کنی، بارداری دوم اسونتره از اول؟

خودم نگهش میدارم شوهرم کمکه عزیزم اره خیلی راحتتر

منم دوست دارم ی نی نی دیگه داشته باشم ، تو شیر دهی باردار شدی؟ بعد چند وقت؟

اره پسرم ۹ ماهه بود خدا خواسته شد

2706