2726

سلام عشقا  

نیکان ۱۰ ماهشه 

صبحانه ها بهش فرنی یا حریره میدم ناهار و شامم سوپ میدم میان وعده میوه و زرده تخم مرغ و سرلاک و بیسکوییت مادرم میدم 

حالا میخوام براش کته درست کنم اما بلد نیستم یبار درست کردم خیلی سفت شد و عوق میزد 

شماهایی که بلدید لطفا کمکم کنید ممنون  

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول برنج و بزار خیس بخوره تو آب گرم بعد چند بار آبش و عوض کن و بعد آب بریز یه بند انگشت آب روش باشه بزار رو شعله آبش که کن شد درش و بزار دم بکشه هر وقت دیدی نرم نشده یکم آب بریز روش

تو یه ظرف کوچیک درست کن.

برنجش رو ۲ ساعت خیس کن با ۱.۵ برابر آب و کره.

بعد بذار رو شعله آبش که کم شد،شعله رو کم کن و دمکن بذار.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

کته آرو قبل از اینکه آبش کامل تموم بشه خاموش کن پسر منم دقیقا همین طور بود باید یکم شل باشه در حد شلی حلیم اب قلم یا کره یا روغن زرد هم یکم بهش بزن

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

با برنج نیمدانه درست کنی بهتره.چون نمیخواد بعدش له کنی.راحت میدی بخوره.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
تو یه ظرف کوچیک درست کن. برنجش رو ۲ ساعت خیس کن با ۱.۵ برابر آب و کره. بعد بذار رو شعله آبش که کم ...

کته خالی که نمیشه گوشت و چجوری بهش اضافه کنم

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2706