2726
عنوان

شوهرم نمیاد بریم خونه اجیم

580 بازدید | 23 پست

دیشب شام خونه مادرم بودیم الان هم اجیم زنگ زد گفت ناهار بیاید اینجا شوهرم میگه خستم نمیتونم بیام نمیدونم چکار کنم منم گفتم منم نمیرم الان هم باهاش حرف نمیزنم چکار کنم شوهرای شما هم اینجورن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت برو خب

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

شوهرمن خونه پدرش که نامادری داره نمیره وخونه برادرمن که زمان ازدواجمون مخالف بود وپشت سرش حرف زده هرکاری میکنم نمیره منم خ اعصابم خردمیشه سراین قضیه

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
ازمن سه ساله اینجوریه.خونه بابامم نمیبرتم إبجی پیشکش

وااا الان سه ساله خونه بابات نرفتی؟؟

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را
من میاد باهام ولی الان میگه خستم دیشب مهمانی بودم الان نمیتونم میگه میبرمت و میام

چی میشه بگو منو ببر اونجاهم بگو خسته بود نیومد

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
2706