2726
عنوان

خاطره ی جشن عقدیاعروسی

143 بازدید | 17 پست

سلام

آهنگ تانگوتون چی بود؟

رقصتونوخوب رفتید؟ماموقع تمرین من هیچ بلدنبودم شوهرم یادم می داد😁😂🤣توی سالن هم گندزدیم ولی توی میکس عالی شد😊ماسلطان قلبهابود ورقص اول 

الان همش دوست دارم نگاهش کنم 

شماهم بگیدانرژی مثبت بگیریم

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
تو دعا من بعد عیدعروسی بگیرم میام تمام خاطره هامو بهت میگم

ان شالله عزیزم😍😘منم تازه عروسم اسفندماه عروسی کردم

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی😍😍😍عروس خوشگله

ازخرجاکم کن تا زودتربری خونه ی خودت سخت نگیر😍😘فدات شم با این اوضاع حق دارید ما اول خرابی اقتصادی رفتیم😁

با كلي ذوق و شوق رفتيم  خريد عقد كنيم  مادرشوهر و خواهرشوهر هم راه افتادن پشت سرمون هلك و هلك!!!

رو هرچي دست ميذاشتم مادر و دختر اعتراض ميكردن كه پسرمونو تو خرج ننداز اونا خرجاي الكيه( كلا لوازم آرايشي هيچي نخريدن برام هيچيا!!!)

آينه كنسول قراربود بخرن خواهرشوهرم نذاشت رفت يه آينه شمعدون قديمي برداشت😒

سرويس عقدمم كه ميخواستم نگين دار بردارم شوهره قهر كرد رفت گفت من پول به اين چيزا نميدم😐

برادرشوهرم اومد خريد طلامو كرد اما يه سرويس طلاي زررررد پيرزني!!!🤕

آرايشگاه عقدمم خواهرشوهرم يه آرايشگاه درپيت برد منو ، كه شبيه زامبي شده بودم تا عروس😞

آرايشگره گفت ناخن مصنوعي ندارم زنگ بزنيد داماد بخره بياره خواهرشوهر نذاشت😏با كنايه به داداشش گفت بيا هنوز هيچي نشده زنت ناخن ميخواد😒😒😒

اونم نخريد😐😐😐😐

البته بازم هست ولي همينا فعلا كافيه بنظرم😞😞😞

تعريف كردم عزيزم

وای چرا بردیشون😐😐😐😐😐😐حالافیلمت چی حداقل اون خوب شد؟

من عقدم ک همه کاراشوکردم خودم اما روزقبلش جنگ شدسراهنگ ک اهنگ نبایدبیادهیچ وقت یادم نمیره درنهایت اهنگ ۴۵دقیقه قطع شد عروسیمم بی اهنگ ولی هیچ خریدی نبردمشون 

هزینه مگه نه باشوهرت بود!؟پس ب انهاچه؟؟؟!

تو فكر كن واسه عروسي با هنديكم خودشون فيلمبرداري كردن ديگه عقد پيش كش😐 شوهره واسه من سگ بود و ...

الان چی خوبید

2706