2726
یه پزشک با وجدان و با مسئولیت میخوام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی میشناسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
صدیقه حنطوش زاده سرچ کن توی نت
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
بچه ها من باردار نیستم یعنی تا 2 هفته پیش بودم اما تو 32 هفتگی پچه سالم و کاملم رو به خاطر کنده شدن ناگهانی جفت از دست دادم حالا هم دنبال علت و یه پزشک عالی میگردم اینقدر داغونم که حال و حوصله هر دکتری ندارم
منم شرایطم مثله شماست یعنی هفته 32 از دستش دادم اما علتش مشخص نشد منم دنبال یه دکتره خوبم و واقعا حوصله هر دکتری رو ندارم پیش کاظمیان رفتم خیلی راحت میگه برو باردار شو اگر سقط شد دوباره از اول .... پیشه حنطوش قبلنا رفتم اما فکر میکنم خیلی تمرکز لازم رو نداره یعنی اونقدر که باید نمیتونه وقت بذاره هوله پیش حمیدرضا طاهری رفتم خیلی خوب وقت گذاشت اما اونم هی وسط حرفام میرفت سراغ یه مریضه دیگه دوباره میامد پیشه من نمیدونم چکار کنم پیشه کی برم
عسل بانو
امیدوارم بیایی بخونی
دکتر طاهری روزهای یک شنبه خودش تنها تو مطبه. اگه یک شنبه ها بری دیگه این مشکل به هیچ عنوان برات پیش نمیاد
حتما روز زوج رفتی که خانم دکتر هم بوده. روزهای زوج خیلی شلوغه