2726
عنوان

اپلاسیون

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کمتر میکنه

مرسی عزیزم منظورت همین روغن بچه فیروز و ایناس؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2728
با کیسه و سفیداب همش درمیاد، لازم نیس باموچین دربیاری

نمیدونستم

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
ما هم مردیم و زنده شدیم تو خونه.زیر بغلمون سوخت .تاول.اوضاعی

زیر بغلو اصلا ننداز

ای بابا چقدر بد دون دونای سیاه 

من که بعضی وقتا انگار  جراحی میکنم سوراخ میکنم میرم زیر گوشت و پوست میکشم بیرون. زخم میشه. بعد میفتم دنبال محو کردن جای زخم. خلاصه درگیرم برا خودم. نمیشه هم نرفت که. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من که بعضی وقتا انگار  جراحی میکنم سوراخ میکنم میرم زیر گوشت و پوست میکشم بیرون. زخم میشه. بعد ...

🤣🤣🤣وای

اپیلاسیون با موم دائم قیمتش چنده؟

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌