2703
2553
عنوان

نوک سینه

3814 بازدید | 6 پست
نوک سینه سمت راستم صافه واسه همین نمیتونه دخترم بمکه چیکار کنم نکنه سینم خشک شه؟کمکم کنین
خدارو دوست دارم واسه اینکه تورو بهم داده**خدارو دوست دارم چون عاشق بودنو یادمو داده
سلام عزیزم
من هم همین مشکل را داشتم اتفاقا من هم با سمت راستی مشکل داشتم
من خودم همش نوک سنه ام را می گرفتم و مالشش می دادم تا پف کنه بعد نی نی را می گذاشتم تا بخوره و می گرفت و می خورد تا چند وقتی یا چند بار که خودت نوک سینه ات را براش درست کنی بعد خودش درست میشه مال من که این طوری خوب شد تا خالا هم دیگه مشکلی ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
البته من یه چیزی میگم نه که از خودم‌ها از مسنهای فامیل شنیدم که میگفتن باید یک نفر محکم که قوتش بالا باشه بمکه تا سینه سر پیدا کنه منظورمو رسوندم البته قصد جسارت نداشتم ها. فقط گفتم همه بدونن، چون به هر حل نی‌نی اونقدر فکش قدرت نداشته باشه و ضعیفه
منم همین مشکل رو داشتم کم کم درست میشه.....پسر منم خیلی اذیت شد و اذیتم کرد اما الان انقدر ماشالله دراز شده!!!!!!!!!!غصه نخور بابا........اینا همشون حل میشه فقط صبور باش و به دخترت کمک کن....
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1