2733
2734
عنوان

برداشت شما از پیامکهای من و شوهرم و کیفیت رابطمون چیه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123480 بازدید | 1646 پست
درسته عزيزم. شما ظاهراً تا قيام قيامت احساس حروم شدن ميكنيد... به نظرم هر چه سريعتر جلوي حروم شدن بي ...

اونکه اینو میزارن رو سرشون جداس.

اما این قضیه چیزیو درباره من عوض نمیکنه...

درهرصورت من راضی ب رضای خدا و شاکرم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
اونکه اینو میزارن رو سرشون جداس. اما این قضیه چیزیو درباره من عوض نمیکنه... درهرصورت من راضی ب رضا ...

عزيزم فقط اگه خودتو عوض كني و رو نگرشت به زندگي يه تجديد نظري بكني اوضاعت خوب ميشه... خوبيهاشو ببين و ضعفهاي خودتو... نه اينكه اعتماد به نفستو از دست بدي... ولي سعي كن غرور از دست رفته شوهرتو برگردوني... زمان خيلي زود ميگذره و براي بچه دار شدن سنت ميره بالا... اونوقته كه متوجه ميشي كارهاي الان خودتو شوهرت بچه بازي بوده... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمک خیلی بزرگی بهم کردی.جدی میگم. بعد نوبت ویزیت میدن؟ کی؟ مبلغش

عزیز دکتر هلاکویی رایگانه و امریگاهست 

فقط شمارشو بردار کارت تماس با خارج بخر تماس باهاش بگیر  از خونت که هزینت زیاد نشه 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2728
خیلی جالبه!!!! زنا و روابط نامشروع از نظر شما معاشقه ست... وقتی قالب حلال و ازدواج داشته باشه، میشه ...

یعنی انقدر بیسواد هستی که نتونستی متوجه پست من به اون واضحی بشی ؟ 

اگر نخوندی پس چرا جواب میدی‌

اگر خوندی پس نشون از کج فهمی تو داره 

زنا یعنی چی؟ اینو از کجات درآوردی ؟

ما داریم بهش میگیم مشاوره برو برای مشکلات روحی و جنسی 

شما برمی‌گردی میگی با همه این مشکلات روحی قبل اینکه حلش کنی صبح تا شب موظفی در اختیار نیاز جنسی شوهرت باشی 

اصلا درکی از مشکلات روحی و جسمی داری ؟

اگر مشکل نداشت که الان تاپیک نمی‌زد 

تا یکی مثل شما اشاره به نیاز روحی و روانی و جسمی هر انسانی رو میل به زنا تعبیر کنه .

برات متاسفم 

خجالت اوره اگر مسلمون بودی یکی از دستورات دینت تهمت نزدن و دروغ نگفتن هست حاج خانم هه

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
یعنی انقدر بیسواد هستی که نتونستی متوجه پست من به اون واضحی بشی ؟  اگر نخوندی پس چرا جواب میدی ...

من بیسواد نیستم.

شما اعتقادی به احکام دینی نداری.

اگه ایشون از اول ازدواجش پایبند به حقوق همسرش بود، این مشکلات روحی واسش پیش نمی اومد.

مشکلات روحیش ناشی از عدم رعایت حقوق همسرش و ایجاد مسائل مابعدشه.

عزیز دکتر هلاکویی رایگانه و امریگاهست  فقط شمارشو بردار کارت تماس با خارج بخر تماس باهاش بگیر& ...

ممنون، اما تلفنی میتونه متوجه مشکل من، مشکل همسرم بشه و درمانی صورت بده؟؟؟

تاحالا دیدی کسی جواب گرفته باشه؟؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ممنون، اما تلفنی میتونه متوجه مشکل من، مشکل همسرم بشه و درمانی صورت بده؟؟؟ تاحالا دیدی کسی جواب گرف ...

اره صد در صد 

نابغه قرن هست

شک نکن 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2738
من بیسواد نیستم. شما اعتقادی به احکام دینی نداری. اگه ایشون از اول ازدواجش پایبند به حقوق همسرش ...

علاقه زیادی دارید به قضاوت کردن 

شما ایشون و نمی‌شناسید چند سال هست که تو سایت 

از این قبیل مشکلاتش صحبت کرده 

و در ضمن باز هم که تکرار کردید 

شما تو وجود منی که میگی احکام دینی رو باور ندارم یا دارم ؟

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....

استارتر به نظرم حتما این تاپیک رو  از اول بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2257253/الهی-هیچ-زن-گرم-مزاج-وبااحساسی-گرفتار-کوه-یخ-نشه?page=56

و ببین چطور با داشتن شوهر سرد، کنترل گر و بی احساس هنوز  خانم استارتر به اون شوهر علاقه مندن... 

بنده خدا میگه ده ساله در روابط زناشویی شوهرش صاف فقط دراز میکشه و در نقش مفعوله و این خانم بنده خدا باید صفر تا صد رابطه رو شروع کنه و به پایان ببره

بی احساس هم که هست این بنده خدا اجازه خروج از منزل تنهایی هم نداره جالبه حتی یه بار هم ندیدم به شوهرش انگ بیماری روحی بزنی

شنیدن ماجرای زندگیهای مختلف واقعا دریچه دید آدم رو بازتر می کنه

و نکته ای که باعث شد یاد تاپیک شما بیفتم اینه که اونجاهم همه سعی دارن به استارتر بگن شیوه رفتارت  رو عوض کن ولی خودش خیلی استقبال نمی کنه

هزار مرحبا  واقعا باهات موافقم تمام کسایی که اینجا اومدن به ظاهر از رو دلسوزی ثنا را تایید ...

دلت خوشه ها عزیزم

من با استارتر ساعت ها صحبت کردم ایراداتشو گفتم الان بعد از ماه ها میبینم تاپیک زده و هنوز همون شخصیته. دقیقاااا همون حرفا رو تکرار میکنه

حتی بهش توپیدم که یعنی چی که اس ام بازی میکنی یا نشستی که یکی زندگیتو درست کنه و... بهش برخورد دیگه تو تل گرام پیاممو سین نکرد

من از کارها و اخلاقا و سطح فرهنگ همسرش اطلاع دارم اما ایشون یا باید جدا شه یا زندگیشو بسازه که تبدیل کردن زندگی به میدون جنگ رو انتخاب کرده

خیلی از ایراداتی که کاربرای دیگه گوشزد کردن کاملا درسته و من دیگه تکرار نمیکنم 

استارتر اصلا رابطه جنسیت با همسرت درست شد؟؟؟ تو که از اول عروسی سر لج و لجبای و تلافی گذاشتی و تحریمش کردی واقعا چه توقعی از زندگیت داری؟؟؟؟ 

از اول شوهرت به دلت نبود و تا مهرش به دلت نیوفته هیچ کاری از دست هیچکس برنمیاد

البته که خودتم فراوون ایراد داری. سر هر دعوایی گذشته رو میاری جلو چشمش... چقدر توهین چقدر هم زدن ریز ریز اتفاقات

به خودم امیدوار شدم

از کسی انتظار معجزه نداشته باش. همسرتو بشناس و مطابق روحیاتش زندگیتو بساز

با اینکه تو تل گرام از حرف راستم ناراحت شدی و دیگه جواب ندادی دلم نیومد جواب اولو اخر رو ندم. شاید تلنگری باشه برات

اونهمه راهنماییت کردم همه به هیچ هیچ هیچ...

من خودم مشکلات خییییلی زیادی داشتم که همیشه حس میکنم حروم شدم و طبق نظر همه واقعا حروم شدم اما زندگی رو زهر کردن نشد راهکار

ممنون، اما تلفنی میتونه متوجه مشکل من، مشکل همسرم بشه و درمانی صورت بده؟؟؟ تاحالا دیدی کسی جواب گرف ...

با دکتر هولاکویی تماس نگیر چون ایشون به هیچ وجه مذهبی نیست و نود درصد اعتقادات شما رو نمیتونه هضم کنه

من شماره تماس مشاورمو که بغل گوشت بود دادم رفتی پیشش که میخوای زنگ بزنی کانادا؟؟؟؟؟

مسخره کردی ما رو؟؟؟؟؟؟ تو فقط حرف تغییر و راهکار گرفتنو نجات زندگیتو میزنی

بیخی بابا

مردمو علاف خودت نکن

اینهمه تو تل گرام فک زدم هیچی به هیچی

دلت خوشه ها عزیزم من با استارتر ساعت ها صحبت کردم ایراداتشو گفتم الان بعد از ماه ها میبینم تاپیک زد ...

اره باهات موافقم چون زمانی که فکر کردم دیگه متوجه اشتباهاتش شده برگشتم تاپیکش دیدم باز شروع کرده حرفهای قبلی را زدن دیگه کلا ازش ناامید شدم پیشنهاد منم طلاقه البته بخاطر نجات شوهرش 

بنده خدا شوهرش گیر بد ادم لجباز و یه دنده ای افتاده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اره باهات موافقم چون زمانی که فکر کردم دیگه متوجه اشتباهاتش شده برگشتم تاپیکش دیدم باز شروع کرده حرف ...

باشه خواستن نجات پیداکنن میگم یه سر بیان ازمشاوره شما کمک بگیرن...

لجباز و یک دنده و ناامید کننده هم خودتونید . وقتی اطلاع کافی ندارید از زندگی و کارهای دیگران واقعا چرا نظر میدید؟!

2706