2737
2734

سلام دوستان.

کسی تا حالا کلونوسکوپی و آندوسکوپی انجام داده؟

درد داره؟اذیت شدین؟

و اینکه کسی از اسلامشهر هست که بیمارستان امام زمان انجام داده باشه؟ یا هر بیمارستانی توی اسلامشهر یا رباط کریم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اندوسکوپی دادم اصلا هیچ دردی نداره امپول خواب اور میزنن و۵دقیقه میشه ۴شنبه همین هفته هم کلونوسکوپی دارم که اونو فعلا تجربه نکردم ولی پرسیدم اونم امپول خواب اور میزنن فقط رژیم قبلش یخورده میگن سخته

گر نگه من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️خدایا شکرت که هوامو داری دستم رو ول نکن که من بدون هوای تو هیچم
2738

ولی برو بیمارستان خصوصی انجام بده منم بیمارستان خصوصی کسری کرج وقت دارم

گر نگه من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️خدایا شکرت که هوامو داری دستم رو ول نکن که من بدون هوای تو هیچم
شما کجا انجام دادین؟ هزینش چقدر شد؟

من تو مطب دکتر خودم انجام داد پکه شد ۴۳۰تومن وکلونو هم که ۷۵۰ تومن میشه 

تهران اکثر بیمارستان های خصوصیش خوبه شما برای چی دکتر براتون نوشته؟

2706