2726
عنوان

دلیل اینهمه توهین به وکلا چی میتونه باشه؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 42 پست
برو خدا تو شکر کن پرستار نیستی خواهرررررر همه به شغلت نظر بد دارن

زحمت کش تر از قشر پرستار ندیدم واقعا چند هفته ای که همسرم تو بیمارستان بود به چشم خودم دیدم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
من نمیفهمم واقعا حرف بعضیارو.من تازه دارم لیسانس حقوق میگیرم میخوام بخونم برا وکالت.دختر عموم میگه ا ...

😅😅قصیه گربه اس عزیزم اونوقت وای به حال معلم ها که کافیه یه اشتباه کلامی داشته باشن همه میشن خدا و اون معلم بدبخت هم جاش قعر جهنمه ...از این آدم ها زیادن 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نباش کتی جان یه بار هم همینجا به شغل من توهین کردن

وقتی میگن حلال و حروم قاطیه آه مردم پشت سرتونه شما بودی ناراحت نمیشدی؟

زحمت کش تر از قشر پرستار ندیدم واقعا چند هفته ای که همسرم تو بیمارستان بود به چشم خودم دیدم

خواهر من, طرف اومده دوهفته تو بیمارستان هست بعد مرخص شده میگه دستتون بشکنه.....حالا اینا یه طرف اصلا شغل ما اسم بدی پیدا کرده متاسفانه.....مرسی از حمایتت

2728
خواهر من, طرف اومده دوهفته تو بیمارستان هست بعد مرخص شده میگه دستتون بشکنه.....حالا اینا یه طرف اصلا ...

فقط میتونم بگم متاسفم همین😔

اینهمه زحمت بکش اونوقت بیان به راحتی هرجی از ذهنشون میگذره تو یه سایت عمومی اظهار کنن و اصلا هم به ا ...

حساس نباش عزیزم بالاخره ادمایی هم به وکلا مراجعه میکنن ادمایی هستن که یه ذره وضع زندگیشون غیر طبیعیه و مشکل دارن باید درکشون کنی وقتی نتیجه نمیگیرن ممکنه عصبانیتشونو اینجوری بروز بدن.ناراحت نشو 

به هرکس می نگرم درشکایت است...درحیرتم لذت دنیا به کام کیست...

عزيزم علف هرز زياده نمونشو ديشب من تو يه تاپيك ديدم اونم تو تاپيك يه خانمى كه بنده خدا به كلى مشكل خورده بود كلى بى ادبى و بى تربيتى مى كرد بعد انتظار داشت هيچ كس هيچى نگه مى گفت من بزرگترم😂در واقع داشت به زور احترام رو گدايى مى كرد،ناراحت نشو واقعا بعضيا تربيت خانوادگى ندارن جوابشون هم فقط خاموشيه وگرنه ادمو تموم مى كنن

حساس نباش عزیزم بالاخره ادمایی هم به وکلا مراجعه میکنن ادمایی هستن که یه ذره وضع زندگیشون غیر طبیعیه ...

نه ایشون توی یه تاپیکی این اظهار نظر رو کردن و بیان کردن من از این وکیلا دیدم به همین راحتی...باور کنید از کسایی که پروندشون به مشکل میخوره یا رای نمیارن ناراحت نمیشم چرا که خود منم امکان داره عصبی بشم اما ایشون به راحتی چیز هایی رو گفتن که...

😅😅قصیه گربه اس عزیزم اونوقت وای به حال معلم ها که کافیه یه اشتباه کلامی داشته باشن همه میشن خدا و ...

خودتو ناراحت نکن گلم.

مهم اینه خودت میدونی پولی که در میاری شرافتمندانه و حلاله‌

من حتی از خودکار داداش خودم استفاده کنم باید بهش بگم .در این حد حق دیگران برام مهمه.پس فردا همینو مسلما تو کارمم خواهم داشت. 

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
عزيزم علف هرز زياده نمونشو ديشب من تو يه تاپيك ديدم اونم تو تاپيك يه خانمى كه بنده خدا به كلى مشكل خ ...

جالب اینجاست میگه این شغل حلال و حروم داره آه مردم داره اونوقت خودشون دقیقا دارن قضاوت بیجا میکنن😊

وقتی میگن حلال و حروم قاطیه آه مردم پشت سرتونه شما بودی ناراحت نمیشدی؟

آره عزیزم ناراحت میشدم.

من پرستارم یه بار یکی بهم گفت میشینید فقط چایی میخورید به داد مریض نمیرسید

ولی کاریش نمیشه کرد بعضیا کلا توهین میکنن

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
خواهر من, طرف اومده دوهفته تو بیمارستان هست بعد مرخص شده میگه دستتون بشکنه.....حالا اینا یه طرف اصلا ...

تو کامنت اولم گفتم عزیزم.متاسفانه اگه یه بار دیده باشن یه پرستار کارشو درست انجام نمیده اونو به همه دیگه نسبت میدن.همه رو بد نام میکنن

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
جالب اینجاست میگه این شغل حلال و حروم داره آه مردم داره اونوقت خودشون دقیقا دارن قضاوت بیجا میکنن😊

عزيزم من فكر مى كنم اصلا مهم نيست ما جواب كسى رو بديم يا نديم روزگار خودش ترازو رو ميزون مى كنه براى همه بنابراين كلا خودتو ناراحت نكن  ،بخدا كاش تاپيك ديشب حذف نشده بود برات ميذاشتم ميديدى ادبيات اون كاربر رو،اسمش inaz1358بود

تو کامنت اولم گفتم عزیزم.متاسفانه اگه یه بار دیده باشن یه پرستار کارشو درست انجام نمیده اونو به همه ...

میدونی مشکل مریضا با پرستارا چیه

مثلا دکتر گفته این مریض نباید غذا بخوره مریض نمیدونه میاد میگه پرستار به من غذا نداد

حالا اصلا غذا دادن مربوط به هتلینگ و بخش آشپزخونس.

یا یه قانون جدید هست ک سرم های صبح رو شب باید آماده کنیم من شب سرم صبح مریضو آماده گذاشتم بالاسرش صبحش مریض به دکتر گفت این سرم از دیشب افتاده اینجا یکی نمیاد بهم وصل کنه!

چون اطلاعات ندارن اینجوری میشه

وگرنه اگه اعتراض به جا و به حقی بکنن آدم میپذیره

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
2706