2726

سلام

چند وقتیه که تو سایت باب شده هر اظهار نظری راجع به شغل ما و همکاران عزیزم میشه که بعضی نظرات جایگاه بسیار بالایی داره و ما اون ها رو به گوش جونمون میپذیریم اما خواهش میکنم نظر و انتقاد رو به توهین نگیرید...خیلی ناراحتم برای امثال خودم همسرم برادرم و حتی همکارانم در این سایت ....چرا به خودمون این اجازه رو میدیم که به راحتی به هر قشری که بالاخره یه روزی یه جایی بهشون نیاز پیدا میکنیم توهین کنیم ؟؟؟؟

عصبانی نیستم دوستای گلم فقط ناراحتم از قصاوت های زود هنگام و بیجا...

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیکه اول امضا تون شعر کارت عروسی ما بود🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍😍

ان شالله خدا همه رو به راه راست هدایت کنه ک دل بقیه رو درد نیارن

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2728

چی گفتن؟

من اگر پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود،بشارتم آزادی، و معجزه ام خندان کودکان...نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم....تنها می آموختم، آزاد اندیشیدن و انسان بودن را(چارلی چاپلین)

تا با شغلی از نزدیک اشنا نشیم شرایطش رو نمیدونیم و فقط از گفته های بقیه قضاوت میکنیم که کار خیلی اشتباهیه تو هر کاریم ادم خوب و بد همیشه هست 

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

توی هر شغلی خوب و بد پیدا میشه.من‌مبگم‌نباید همه رو به یک چشم دید.متاسفانه تا یک وکیل یا یک پزشک یه اشتباهی ازش سر میزنه سریع اونو به همه نسبت میدن مردم. 

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
تابوده همین بوده😓.همیشه یه عده اماده باشن برای فحاشی😓

واقعا در تعجبم نه فقط به قشر ما به پزشک به معلم به مهندس....خب شما اگر دو نفر رو تو قشر ما دیدی دارن دودوزه بازی درمیارن دلیل نمیشه توهین کنی به راحتی

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
کلا به همه اقشار ممکنه توهین بشه وکیل کادر درمان و خیلی شغل های دیگه

توی هر شغلی خوب و بد پیدا میشه.من‌مبگم‌نباید همه رو به یک چشم دید.متاسفانه تا یک وکیل یا یک پزشک یه ...

دقیقا همینه حالا هم متهم شدیم که تو شغلمون حلال و حروم قاطیه یعنی چی خب این حرف

واقعا در تعجبم نه فقط به قشر ما به پزشک به معلم به مهندس....خب شما اگر دو نفر رو تو قشر ما دیدی دارن ...

ناراحت نباش کتی جان

یه بار هم همینجا به شغل من توهین کردن

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
عزیزم بعضی شغلا ماهیتشون یجوریه که این اهانت هارو به دنبال داره.خودت رو ناراحت نکن.

اینهمه زحمت بکش اونوقت بیان به راحتی هرجی از ذهنشون میگذره تو یه سایت عمومی اظهار کنن و اصلا هم به این فکر نمیکنن که ما هم آبرو داریم

دقیقا همینه حالا هم متهم شدیم که تو شغلمون حلال و حروم قاطیه یعنی چی خب این حرف

من نمیفهمم واقعا حرف بعضیارو.من تازه دارم لیسانس حقوق میگیرم میخوام بخونم برا وکالت.دختر عموم میگه اشتباه میکنی.میگم چرا؟میگه آه و ناله مردم همیشه دنبال شما وکیلاس😐 در اون لحظه من هیچ من نگاههههه 

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
2706