2410
2553
عنوان

بچه ها يه كمك براي مادرجانم

367 بازدید | 19 پست

سلام خانمهاي گل .وقت بخير. امروز مادرجانم هر پنج تا دندون جلوش رو كشيده تا به اميد خدا مصنوعي بزاره. البته كه چون ديابت و فشار و ناراحتي قلبي داره خيلي اذيت شده. الان مي خوام بدونم امروز چي براش بپزم كه هم تقويت بشه هم بتونه بخوره هم سرد باشه.بعد هم ايده براي غذاهايي كه خيلي جويدني نباشن براي يكماه آينده كه بتونه بره براي گذاشتن دندون چيه؟؟؟ تو رو خدا دعا كنيد.انشاالله خدا همه مادرپدرها رو حفظ كنه من عاشقم مامانم هستم و اين روزها دلم مي خواد بميرم وقتي حال نذارش رو مي بينم.

من فقط فرنی و شیربرنج به ذهنم اومد که سرد هم میشه خورد

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام گلم سوپ‌بپز توش قلم بنداز و پای مرغ چون هم قوی هم سرشار از ویتامین 

آب گوشت درست کن آبشو بخوره 

و راستی بعد کشیدن دندون تا ۱۲ ساعت غذای داغ و تند نخوره

عدسی و...

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

خب باید تو این یه ماه غذاهای آبکی رو درست کنی مثل آبگوشت

انواع سوپ

آش 

عدسی

شیربرنج

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2714

سوپ جوپرک باشیر.موادش جو پرک شیر مرغ ریش ریش.قارچ.هویج یکم.جعفری یکم.آبلیمو.نصف یه گوجه متوسط.سس بشامل.خیلی مقویه سوپش من برا مامانم درست میکنم خیلی دوست داره

ممنون مهربونها. خيلي دعا كنيد قند مادرم خيلي اذيت ميكنه .بايد مواظب باشيم كه قندش كنترل باشه تا جاي بخيه ها ترميم بشه از يكطرف بايد تقويت بشه تا اين وضعيتش بهبود پيدا كنه. كاش يه درماني براي بيماري قند پيدا بشه. اميدوارم خداوند پدر مادرهاتون را سلامت براتون حفظ كنه ازبس عصبي شدم مغزم كار نميكنه.بازم ممنون از همتون

کاچی با مغزهای آساب شده.. عدسی .. آش و سوپ که میکس کردی نرم شده.. حلیم و شله زرد و شیربرنج و.. آب آبگوشت و کله پاچه بی نمک بدون نون رو سر بکشه.. دم کرده آویشن بدید خیلی زود زخمهاش خوب میشه.. آب لیمو شیرین و پرتغال و نارنگی ویتامین سی داره برای زخمهای دهان خوبه.. تو غذاهاش سیر و دارچین زیاد بدید که هم عفونت رو از بین ببره هم قند و فشار رو پایین میاره.. ماست بدید بهش.. آبلیمو رو با آب مخلوط کنید یکی دو روز دیگه.. الان زخمهاش میسوزه.. بعد تو دهنش نگه داره تف کنه..عسل و زردچوبه هم برای زخمها و کم کردن التهاب خوبه میتونه بزاره رو جای زخم..ولی از همه چی بهتر دم کرده آویشن و پونه است...اگر بخوره عمرا لثه هاش عفونت کنه و کمتر از یه ماه خوب میشه..

تو همه چیز میتونی بپزی فقط میکسش کن راحت قورت بده

2706