2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

هم ميتونه بچه و مال باشه

هم دشمن

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2714
هم ميتونه بچه باشه هم دشمن

عه چرا گفتي اينو خب نميگي من اميدواربشم؟؟

مامانم ميگفت خواب ديده ي لونه پرنده درست كرده بعد مار ريخته سر لونه

البته ان شالله ك خيره اما خب مار فاتحه تعبير رو خونده ديك

مامانم هميشه خواباش درسته هميشههههه

حتي يبار خواب ديده بود ي پسر داده بغل پدرشوهرم ك بعد دوهفته جاري م خبر بارداريشو داد

وایی من خواب مار  دیدم چند تا مار زرد بزرگگ با چند تا مار قرمز مشکییی بودن قرمز مشکیا مرده بودن یکی از زردا زنده بود فقط 

اونم میدونم کدوم دشمنمه ک اینقدر اذییتم کرده خدا جوابشو داده تیمارستانه

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
عه چرا گفتي اينو خب نميگي من اميدواربشم؟؟ مامانم ميگفت خواب ديده ي لونه پرنده درست كرده بعد مار ريخ ...

ان شاالله كه خيره وخوشي هست

منم چند باري از اطرافيان پيش اومده

ختم به مال و بارداري بوده

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
ان شاالله كه خيره وخوشي هست منم چند باري از اطرافيان پيش اومده ختم به مال و بارداري بوده

ان شالله

مرسي عزيزم

مامانم ميگف لونه پرنده بچه س و مار دشمن

نميدونم ديگ 😢

2706