2733
2734

اول خودم میگم 😊😁

شب لاو تو لاو عادت دارم بارژلب بازو یا پیشونی یالپ شوهرموبوس کنم جای رژبمونه😁البته گازبیشتره چون مرض دارم😁

شوهرم هم توی یک اداره دولتی کارمی کنه 

برحسب اتفاق یک شب پیشونیشوبوس کردم بارژقرمزقرمز😶

صبح ک داشته می رفته خوابش می امده توی اینه نگاه نکرده ورفته ازقرارمعلوم ان روزم باریس کارداشته 😶😐رفته گفت دیدم یک جوری نگاه می کنه گفت امدم توی اتاقم دیدم وای خاک توسرم😐😁پیام داده بود ابروم رفت 

بعد گفت امده دراتاق دیده پاک کردم دیگه چیزی نگفته😐😁😂ولی جاش کمرنگ مونده بود 

منم گفتم بهش به من چه توکوری صبح صورت نشسته میری😂😂😂😂شماهم بگید

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑

صورتشو نمیشوره میره😕😕😕

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

از شوهرم بگم؟

قبلش بگم ما همیشه یه جفت کتونی هر کدوممون تو ماشین داریم ک اگه جایی رفتیم که دشت و کوه و اینا بود بپوشیم البته من کفش پاشنه دارم تو ماشین گزاشته بودم قبل بارداریم هنوز هم همون جاست برامواقع خاص نیازه

یه روز با دمپایی پا شد رفت اداره اونم چی جلسه داشتن اخرش کتونی پوشید رو تیپ رسمیش اونم کتونی سفید

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صورتشو نمیشوره میره😕😕😕

نه😂😂😂😂😂تنبله میگه ساعت۶ حوصله نداشتم

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
از شوهرم بگم؟ قبلش بگم ما همیشه یه جفت کتونی هر کدوممون تو ماشین داریم ک اگه جایی رفتیم که دشت و کو ...

خب

2738
سلام، وای پاشیدم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂الان میگه فقط بازو ک پیدانیست

با رژباشم فرارمی کنه

یه بار داشتم میرفتم بیرون از کوچه رد شدنی دیدم چند تا پسر تو پشت بوم هستن و دارن گوجه سبز کوفت میکنن هسته اش هم پرت میکنن تو کوچه 

همین ک من رد شدم یه چیز سفت افتاد پس کلم 

منم عصبی شدم سرمو بلند کردم فحش دادم که مگ کورین نمیبینن رد میشم اشعال میندازین.

خلاصه سرم برجور درد میکرد دستمو بردم رو سرم یکم ماساژ بدم دیدم وااای 

گنجیشک پیف کرده رو سرم هسته زرد گوجه سبز نبوده😖

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
نه😂😂😂😂😂تنبله میگه ساعت۶ حوصله نداشتم

بهم بزن باهاش😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
یه بار داشتم میرفتم بیرون از کوچه رد شدنی دیدم چند تا پسر تو پشت بوم هستن و دارن گوجه سبز کوفت میکنن ...

😐😂ایییی فهمبدن؟

چقدر شلخته و تنبل      

کجاشودیدی ۱روزحالم بدباشه خونه میشه جهنم بس تنبله😂

شوهرم قد بلند هست ۱۹۴ قدش ، اوایل همش اصرار داشت منو بلند کنه دور تا دور خونه بچرخونه ، نمیدونم چرا خوشش میاد 🙄 منم همش میگم کمردرد میشی نکن ، یه دور خونه مادرشوهرم اینا بودیم گفت کسی نیست خونه منو گرفت بچرخونه منم گفتم نکن یه آن کسی میاد ، با لباس راحتی گرفت دور دور چرخوندن که پدر شوهرم از جلومون ظاهر شد مثل جن 😖😖

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706