2726
عنوان

لیزر موهای صورت

84 بازدید | 5 پست

سلام 😍خانوما کسی تا حالا لیزر انجام داده ؟چطوریه درد داره ؟بعدش برگشت نداره ؟اخه بعضیا میگن برگشت داره یا پوست تاول میزنه🤕خواهشا اگه کسی تجربه ای داره بگه.اگه کسی کرمانی هم هست خوشحال میشم یه مرکز لیزر خوب ومطمعن بهم معرفی کنه‌‌‌‌

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱

عزیزم‌من چهار سال پیش کنار گوشم‌یعنی مثل خط ریشم لیزر کردم یکی هم‌در نیومده ولی زیر چونمو پیارسال کردم ولی به جا شش جلسه که دکتر گفت پنج جلسه رفتم درمیاد باز .جایی که میری خیلی مهمه بعدم‌مو هرچی زخیم‌تر باشه بیشتر جواب میگیری . درد خاصی هم نداره مراقبت بعدشم انجام بدی هیچی نمیشه فقط یه جای خوب برو من بیمارستان رازیه تهران رفتم

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

سلام دوست من انجام داد پوستش مثل هلو شده صاف و صوف تمیز

حتی رنگ صورتش قبل لیزر یکدست نبود بعضی جاها تیره بود، اونام حل شده پوستش قشنگ یکدست شده

الان بیشتر از سه ساله، میگه تک و توک دور لبش اینا مو در میاد که با موچین برمیداره

خلاصه که خیلی راضیه

منم خیلی دوست دارم انجام بدم مامانم اجازه نمیده میگه ضرر داره😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امکان نداره برگشت داشته باشه اونایی که میگن برگشت داشته یا مشکل هورمونی داشتن یا اینکه دوره لیزرشونو تکمیل نکردن اولین بار چند جلسه لازمه ولی بعد اون هرسال میشه یک بار و یک جلسه لیزر رو انجام داد خیلی فقط همون اولین بار میرن و سال های دیگه رو نمیرن بعدش هم به دکتر و دستگاه لیزر و نوع موها هم بستگی داره هرچی مو تیره تر و ضخیم تر باشه بیشتر اثر داره خاله من صورت اش رو چندسال پیش انجام دادو الان دیگه مویی نداره 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
سلام دوست من انجام داد پوستش مثل هلو شده صاف و صوف تمیز حتی رنگ صورتش قبل لیزر یکدست نبود بعضی جاها ...

ضرر نداره خیلی هم خوبه بهتر از ژیلت و اپیلاسیون و حتی بند هست که باعث چروکی پوست میشن ژیلت که حساسیت زاست پوست رو تیره میکنه موم هم خیلی ها میترسن انجام بدن کرم های موبر هم که مواد شیمیایی دارن هرجور فکر کنی لیزر بهترین راهه بخصوص الان که دیگه این روش خیلی زیاد شده و دستگاه های بهتری اومده 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی