2733
2734
عنوان

بحث

241 بازدید | 57 پست

سلام دوستان 

لطفا بیاین هر کسی تجربه ای از رفتن پیش فالگیر و‌ رمال و جادوگر و دعانویس و....داره بگه 

برام جالبه به این چیزا علاقه دارم 

تعریف کنید 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦

یه زنه بود همسایمون بود این بنده خدا فال شمع میگرفت یعنی یه شمع برات روشن میکردو از سوختن اون شروع میکرد فال گرفتن من واسه خنده رفتم پیشش اخه اصلا اعتقاد ندارم به این چیزا ولی هرچی گفت بهم درست در اومد گفت با شوهرت از این شهر میرین یه جایه دیگه یا بچه ی اولت میمیره از منم سقط سد

برای چراغ همسایه ات نور ارزو کن🌟بی شک حوالیت روشن تر خواهد شد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا نمیتونم اعتقاد پیدا کنم 

اصن اینو قبول دارم سرنوشت فقط دست خداست همونه ک میتونه در انی تغییرش بده پس کسی نمیتونه چیزی در موردش بگه ❤

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2728
یه زنه بود همسایمون بود این بنده خدا فال شمع میگرفت یعنی یه شمع برات روشن میکردو از سوختن اون شروع م ...

ای وای من تا حالا نگرفتم از این فال شمع اینترنتی ها گرفتم حال میده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
همش الکیه من به هیچ کس و هیچ چیز اعتقاد ندارم جز خدا، ولی یه تجربه عجیب شایدم تصادفی دارم 😐

چی بوده تجربت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
نمیدونم چرا نمیتونم اعتقاد پیدا کنم  اصن اینو قبول دارم سرنوشت فقط دست خداست همونه ک میتونه در ...

درسته اما آدم یه چیزایی می‌شنوه ک نظرش عوض میشه کلا بحث جالبه البته برای من 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
ای وای من تا حالا نگرفتم از این فال شمع اینترنتی ها گرفتم حال میده 

اینترنتی من نگرفتم کلا اعتقاد ندارم زیاد ولی لامصب هرچی گفت داره میشه خیلی وحشت ناک بود حس میکردم همون موقع دویستا جنو پری دورم بودن

2738
اینترنتی من نگرفتم کلا اعتقاد ندارم زیاد ولی لامصب هرچی گفت داره میشه خیلی وحشت ناک بود حس میکردم هم ...

جدی ! تا شمع آب بشه کلا توضیح میده ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
درسته اما آدم یه چیزایی می‌شنوه ک نظرش عوض میشه کلا بحث جالبه البته برای من 

😄نمیدونم والا دیگ

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
جدی ! تا شمع آب بشه کلا توضیح میده ؟

اره تا اب میشد میگفت

خواهرمم بود اونم فال گرفت بهش گفت یه روزی یکی شبیه خودت میبینی ک همزادته ازش نترسی اصلا 😱

اره تا اب میشد میگفت خواهرمم بود اونم فال گرفت بهش گفت یه روزی یکی شبیه خودت میبینی ک همزادته ازش ن ...

حالا خواهرت دیده ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
چی بوده تجربت

رفتیم پیش یه فالگیر 19 سالم بود، گفت از رضا دوری کن نذار وارد زندگیت بشه مهدی و زهرا بهت آسیب میزنن، یه سال بعد با یکی دوست شدم اسمش رضا بود هشت سال با این ادم درگیر بودم آخرشم به هم خورد حالا از ازدواج و مردا دوری میکنم، زهرا هم عمه منه که کلا استارت بهم خوردن ازدواجم رو ایشون زد و تا تموم شدنش ادامه داد تهمت و غیره بماند، مهدی هم اسم برادر رضاس که نمیدونم نقشش چی بود، بعدها ذهنم درگیر شد که این فالگیر چطوری حدس زد رفتم که پیداش کنم هر چی گشتم پیداش نکردم خیلی عجیبه کاش به حرفش گوش میکردم 

دیوانگی ما به کسی ربط ندارد
2706