2737
2734
عنوان

از دست مامانم

366 بازدید | 13 پست

سلام. در مورد مادرم من واقعا میبینم به شدت با شوهرم در باطن و ظاهر مخالفه وقتی همو میبینن به قول خواهرم مثله عروس و مادرشوهر میمونن یکی این میگه دو تا اون جواب میده!!! واقعا نمیدونم تو عراق بینشون جه جور بوده و نمیتونم قضاوت کنم با اینکه حقیقتا حرف شوهرم رو بیشتر باور دارم . اما وقتی طرز برخورد و قلب پر از کینه ش رو دیدم گفتم تو فقط رفتی یه سنگ رو دیدی برگشتی حقیقتا زیارت نکردی. متاسفانه با اینکه مادرم با پدرم رابطه خوبی نداره و ازدواج منم کاملا سنتی بود اما کارهایی اوایل عقدم کرد که ما رو تا پای طلاق برد و متاسفانه جا رو برا دخالت مادرشوهرم باز کرد...

از اینکه مامانم اونجا گوشی خریده ناراحت نشدم ناراحتیم از این بود که امروز بعد از یه هفته شوهرم گف مامانت تل گرام داره و گوشی خریده. هر رفتار زشتی بچم داشته باشه مامانم میگه تقصیر فلانیه یعنی شوهرم. یه بار بش گفتم مامان تو که میگی باید میزدی تو گوشش و ادبش میکردی خب بعدشم من باید بیام خونت تا تکلیفم معلوم شه خوبه؟ گفت نه نه همون جا بمون. گفتم وقتی تو و بابا تحمل من و بچه هامو برا چند روز ندارین پس براچی اینجوری میکنی کسی که بخواد دامادو ادب کنه همه جوره پشت سره دخترشه . به خدا گاهی دلم میخواد ماهها ازش بی خبر باشم اما فقط حرمت مادری ش نگه میدارم. در مورد مادرشوهرم اون تنها کسیه که هر کار کردم نتونستم ببخشمش تو حرم امام رضا خیلی خواستم ببخشمش اما فقط واگذار ش کردم به خدا. مادرش هر بار به بهانه لطف یه بشقاب سوپ و یا یه بشقاب از غذاش برامن میده و دوباره راه پاش به خونم باز میشه . بارها گفتم نمیخوام اما مدام میده و منو از رو میبره . از بس هرجا میریم میپرسه کجا و یا باهامون میاد بعد از زایمانم بچم ۲۰ روزش بود نوبت دکتر گرفتم برا چکاپش ظهر به شوهرم گفتم راضی نیستم به مادرت بگی میخوایم ببرمیش دکتر . مادرش زنگ زد گفت بیا پایین کارت دارم به شوهرم گعته بودم میخوام تنهایی با بچه هام بریم دکتر و یه ذره بگردیم اومدش بالا و گفت عزیزم مامانم میخواد بره بیرون اونم تا یه جا برسونیم! گفتم نه اصلا من نمیام بعد مدتها حالام با مادرت برو من دکترو کنسل میکنم اینقدر شوهرم اصرار کرد اماده شدم همین که مادرش پاشو گذاش تو ماشین به بچم گف این لباس که مناسب آتلیه نیس؟ من واقعا داغ کردم چه طور شوهرم تو اون چند دقیقه بش گفته بود چون بعد دکتر نوبت اتلیه داشتیم بعدش شوهرم گف تو فقط گفتی دکترو نگو😐😐😐 تازه طوری نیس که خوشحال میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 واقعا خستم از اینکه با دوتا بچه هیچ کسوهوامو نداره الا خدا

پس با همشون مشکل داری...

درکت میکنم ولی راه حلی ب ذهنم نمیرسه.

من اگه جات بودم سر سنگین رفتار میکردم با مادرم اگه واقعا اذیتم میکرد به ناحق

ولی کاملا درکت میکنم ک میگی مادرت با شوهرت بده

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون
2738

برا اربعین شوهرم و پدرش رفتن نجف از اول قرار بود دوتایی برن. دم رفتنشون خیلی پسرم گریه میکرد مادرشوهرم طبقه پایینه مثله همیشه خودش رو میندازه وسط . دخترشو فرستاد بالا بچه م رو بیاره پایین گریه نکنه که بچم نمیخواست بره اما با زور بردش که مثلا ارومش کنه تو راه پله باز صدای گریه ش اومد به شوهرم گفتم براچی اجازه دادی ببردش؟ بچم خودت رو میخواد ن کس دیگه. تو راه پله از عصبانیتم که مثل همیشه مادرش خودشو میندازه وسط گفتم  همه برا این بچه دایه مهربونتر از مادر شدن که مادرش شنید و شروع کرد به هرچی از دهنش در میاد بگه و گفت تو همش تو درس هستی و اعصاب تربیت بچه نداری و مخصوصا برا اینکه درس بخونی بچه رو وابسته باباش کردی. بعدش حسابی دعوامون شد و گفتم همه آتیشا رو تو درست میکنی . با شوهرمم خداحافظی نکردم اونام بچمو بدون اجازه من بردن ترمینال بدرقه !

اره با مادر شوهرم از همه بیشتر . قلبم باهاش صاف نمیشه

باهاش رفت و آمد نکن شوهرت ک نیست درو قفل کن بگو بخاطر بچه قفل کردم 

در زدن جواب نده بگو حموم بودم

سر سنگین برخورد کن بچتو جوری سرگرم کن ک جیغ نزنه بیان دنبالش عادتش بده به برنامه کودک.اگه اومدن دنبالش بگو باید ببرمش حموم باید لباسشو عوض کنم و.... بهونه بیار.

کم کم پاشو قطع کن

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون
باهاش رفت و آمد نکن شوهرت ک نیست درو قفل کن بگو بخاطر بچه قفل کردم  در زدن جواب نده بگو حموم ب ...

اتفاقا وقتی شوهرم نیست اصلا نمیاد وقتی اون میاد دیگه ول کن نیس بش میگه براچی عصر میخوابی زیاد نخواب و...