2410
2553
عنوان

چه جلافتااا

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ازخودشون یه چیزی میسازن مثلا یعنی ما اینیم دیگه🤓تریپ روشنفکری اینا

خخخخ اره

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

افتادم یاد چایی نبات،میدونید واس چی خوبه😁😁😁😁😁

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2714

تو خودت قندو نباتی 

شکلاتی شکلاتی 

نمیدونم چرا یاد این شعر افتادم 😄😄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
حالا ب قشنگیو زشتیش کار ندارم ب اینکه تا حالا ۳ بار در مورد این قضیه فقط خودم تو‌ تاپیک های مختلف ی ...

اتفاقا اصلاااااا ازش خوشم نمیاد خیلی تو جوه تو پیج زنش بیشتر میرم 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
خلن بخدا ساتین که اسم یه نوع پارچه ست بیشتر هم واسه ملحفه استفاده میشه

اون ساتنه🤣

خلن بخدا ساتین که اسم یه نوع پارچه ست بیشتر هم واسه ملحفه استفاده میشه

اون ساتن😐

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706