پاراکید فقط

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پاراکید بده شیرین عه

منم با پاراکید موافقم

طعمهای مختلفی داره.توت فرنگی،‌پرتقالی و ...

انقده خوشمزس که بچه بعد خوردنش نق نق میکنه بازم بهش بدی

من واکسن ٢ماهگی نی نیمو میخاستم بزنم دکترش گفت از شب قبلش قطره رو شروع کنم.مامانم دید نی نی خوشش اوموه میگفت زمان اونا مث زهر بود و بچه اتقد اوق میزد میریخت بیرون تبش زود پایین نمی اومد

ممنون. طعم دار میدم اما خیلی گریه میکنه.امشب دلم کباب شد با چشماش توچشمام با گریه التماس میکرد ندم & ...

خودت خوردی؟ مژه زهر مار میده حتی طعم دارش . پاراکید بده. همین رو هم بریز ته حلقش که مژه رو حس نکنه

من با سرنگ ته حلقش میریزم اصلا داروهاشو با قطره چکون نمیخورد تو دهنش نگه میداشت میریخت بیرون الان یک ...

چجوری؟من با قطره چکون ریختم حلقش اما پرید تو گلوش 

منم با پاراکید موافقم طعمهای مختلفی داره.توت فرنگی،‌پرتقالی و ... انقده خوشمزس که بچه بعد خوردنش ن ...

ایشالا تا آخر دوست داشته باشه مال من الان دیگه نمی خوره اما اول ها عاشقش بود

یعنی همش شیلف بزنم اگه خفیف هم باشه؟ از صبح که بیدار شده بی رلیل تب داره بدنش و سرش داغ شده نمیدونم ...

عزيزم وقتي بي دليل تب مي كنه تو اين فصل يه مشكلي هست شايد هم دندونه 

تونستي يه دكتر ببر

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
خودت خوردی؟ مژه زهر مار میده حتی طعم دارش . پاراکید بده. همین رو هم بریز ته حلقش که مژه رو حس نکنه

آره خودم خوردم طعم داره یکم تلخ هست اما خیلی کم.البته شاید برای من کم بنطر میرسه.باشه حتما فردا میرم میگیرم اسمش همین پاراکید هست دیگه درسته؟

2706