2737
2734
عنوان

قهر کردن شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 33 پست

منوشوهرم با هم از دیروز قهریم....... باهم حرف نمی زنیم بهش غذا نمیدم😐😐😐😐😐😐  اولین باره تو این هشت سال که باهاش اینجوری میکنم. تا یه هفته بعد هم قصد اشتی کردن ندارم

❤👬❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب برم ک تنها باشه دیگ 

این دلش برا مامانش تنگ شده منتظر بهونه بود 😂

خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم. تو را بخشنده پنداشتم و گناه کار شدم .تو را گرم دیدم و در سردترین لحظه ها به سراغت امدم.تو مرا ...چه دیدی که وفادار ماندی؟؟                                                                                   کانال دکلمه های خودم @voooice
2728
خالش اینا دعوت کردخ بودن گفتم من نمیام حال ندارم خودت برو گفت باشه رفت بیرون بعد یساعت برگشت دیوانه ...

چطور میتونی از دعوتی بگذری.. برو خوش بگذرون. شوهرت تنهایی بره مهمونی خونه فامیلاش؟؟؟؟

ظاهر هیچ آدمی مهم نیست، باطنشم مهم نیست. کلا هیچ آدمی مهم نیست، درگیر نشید.😊😊😊

چرا عصبیه دلیلش بگو حالا که تاپیک زدی 

خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم. تو را بخشنده پنداشتم و گناه کار شدم .تو را گرم دیدم و در سردترین لحظه ها به سراغت امدم.تو مرا ...چه دیدی که وفادار ماندی؟؟                                                                                   کانال دکلمه های خودم @voooice
2738
خخخ ادم طاقت نمیاره وای مردا کلا یجورین نباید بری سمتشون برا تشتی بدتر میشن

اره منم هر وقت دعوامون میشد بهش به زور غذا و چایی میدادم .اما این دفعه خودم و بچه هام میخوریم و میخوابیم و بیرون میریم اونم آتیش میگیره😃😃😃😃😃😃😃 حالا بازم دارم براش 

❤👬❤
خالش اینا دعوت کردخ بودن گفتم من نمیام حال ندارم خودت برو گفت باشه رفت بیرون بعد یساعت برگشت دیوانه ...

من بودم زورش میکردم بگه چیشده از فضولی اخه بحث خالس😂

من بودم زورش میکردم بگه چیشده از فضولی اخه بحث خالس😂

منم خیلی دوس داشتم بدونم چی شده ولی اینقد عصبانیه نمیشه فلت لهش نزدیک بشم گف برو بیرون ب تو ربطی نداره سرما میخورم،اخه اتاق سرپه گفتم سرما میخوری

2706