912
44

سلام

استارتر محترم شما که فکر اقتصادی هستید بگید باهاش چیکار می کردید و سرمایتون رو افزایش می دادید؟؟!!

پول موقعی پول میاره که طرف فکر و شم اقتصادی قوی داشته باشه و جرات ریسک، مگر نه چه بسا بودن افراد زیادی که سرمایه ای به دستشون اومده و ضرر و زیان سنگینی کردن

به اسم جوانمرد تاپیک نزنید و در تاپیکای دیگه هم ازش راجع به ارز و طلا و مسکن و ... نپرسید چون جوانمرد مشاور مالی و اقتصادی نیست.جوانمرد دانشکده اقتصاد نرفته.جوانمرد طلافروشی و صرافی نداره.جوانمرد یه معامله گر سهام در بورسه(ضمنا برای اطلاع از بورس هم از جوانمرد سوال نکنید.کاربرای دیگه هستن.بعضیا چون به اسمم تاپیک میزنید یا ازم سوال می پرسید خیلی ناراحت میشن و از حسادت نمیدونن چیکار کنن و میترسم در این اوضاع گرونی دارو و اقلام دیگه، حسادت و ناراحتی از جوانمرد باعث بیماریشون بشه.به کسی هم مربوط نیست من یا هر کاربر دیگه تاپیکش رو چرا قفل میکنه.اگه خلاف قوانین سایت بود گزارش بزنید) و ان شاءالله یه روز درآمد ماهیانه اش دیگه کمتر از 100 میلیون تومن نخواهد شد و تاپیک موفقیتش رو خواهد زد.هر استارتری که به تاپیکش اومدم منو مزاحم میدونه،پستمو ریپلای کرده و بگه برم بیرون.خواهشا با ریپلای کردن پستم و طرح سوالات غیرمرتبط با بحث تاپیک،تاپیک استارتررو به بیراهه نکشونید.تعداد دوستانم و پیامهام زیاده برای همین شاید درخواست دوستی شمارو نپذیرم..نی نی سایت جایی نیست که آدم حسادت کنه و بخواد با کارهای زشتی چون تهمت،توهین بی دلیل،بدگویی پشت سر کاربران خودش رو بالا ببره و حق الناسی مرتکب بشه و روز قیامت حمال گناهان کاربران اینجا بشه و بیفته به دست و پای کاربری که ازش متنفر بوده و اصلا در دنیا اون کاربررو از نزدیک ندیده.به این فکر کنید اینجا هر کاربری منفور بشه نون و آبش قطع نمیشه و هر کاربری هم محبوب بشه پول یا مالی بهش نمیرسه جز چند لایک بی ارزش.پس حسادت در اینجا بی معنی و خنده داره و بدبخت واقعی اونیه که داره اینجا حسادت میکنه.اینجا هم مکان عمومیه و اصلا خصوصی و چاردیواری خونه ات نیست.هر کسی از هرجای دنیا با هر سن و جنسیتی با دارا بودن نت میتونه بیاد سایت و تمام پستا و تاپیکارو ببینه.همه پستا و تاپیکا بعد از چند دقیقه وارد گوگل میشه و عموم مردم میتونن ببینن.پس سعی کنیم مراقب حرفامون باشیم چون امکان داره روزی دختر و پسر خودمون با سرچ به پستای خودمون برسه.
899

شاید بذارم تو بانک سود بگیرم ولی عمرا بدم دست کسی که باهاش کار کنه.اونم تو این زمونه که همه کلاهبردار شدن

بروید لای‌ زندگی!                                                     غلت بزنید خوشی را!                                            ببوسید همان را که باید...                                      بیرون خبری نیست!                                                 #صابر ابر

من ۹ تومن داشتم تو بانک بود دوسال  دیدم سودی نمیدن بعدم با دیدن تو این چند ماه پولم چه قدر بی ارزش شده رفتم طلا خریدم هم استفاده میکنم هم حداقل سود هم نکنم از ارزش نمیافته 

727
خوشبحالتون از بس پولدارید یک ماه از سوپر 10 تومن خرید میکنیو

منظورم کلا مخارج بود نه فقط سوپری ولی بعضیا هستن واقعا هم فقط خرج سوپریشونه هم نیست این مبلغ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
منظورم کلا مخارج بود نه فقط سوپری ولی بعضیا هستن واقعا هم فقط خرج سوپریشونه هم نیست این مبلغ

خوبه دیگه پولدارن ملت . 1 ماه مخارج زندگیشون  10 ملیونه 

ایمان رو اون لحظه ای درک میکنی  که  جزخدا هیچکسی درمون دلت نیست . 
یا خدا، قسط، قصد    

😂😂😂😂زدم جاده خاکی خاهر

خدایا جونم همه چی رو به خودت سپردم در این مورد طرح و عشق الهی رو مقدر کن 😍خدایا شکرت که صاحب ماشین شدیم که همه جوره عالیه و کم خرج😍
903

لپتاپم رو عوض میکردم،بچه ها با سه تومن میشه لپ تاپ خرید؟

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟
908