2726
وای عدس تو شیکمش هضم نشده بود 

😂😂😂😂😂عزییییزم

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اه حالمونوبهم نزن باع

عکسوبزار

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐

اه اه توروخدا نگووووووو😥😥

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2728
قیافت متوسط زشت نیستی عزیزم.اگرب خودت برسی بهترم میشی،خیلی ماسکا هس برای شادابی پوست ازاونااستفاده ک ...

آها ممنون عزیزم توی نت سرچ میکنم میخونم انجام میدم برای شادابی پوست 🌺🌺🌺

شستم بابا بچم راحت شد دور مقعدش قرمز شده کالاندولا و فیروز زدم خوب نشده

مرتب بزن خوب میشه

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
آها ممنون عزیزم توی نت سرچ میکنم میخونم انجام میدم برای شادابی پوست 🌺🌺🌺

انقدم فکرنکن روزخوش ندیدی،خداروبخاطرنعمتایی که بهت داده شکرکن،مهمترینش اینه که الان داری نفس میکشی.شادباشی دوستم

استارتررررر عکسسسسسس

من کا نگفتم عکس میذارم پرسیدم برم خونه مادرشوهر یا نه همه فقط گفتن عکس کسی جوابمو نداد

بایدبزاری😕

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
2706