648
شستم بابا بچم راحت شد دور مقعدش قرمز شده کالاندولا و فیروز زدم خوب نشده

مرتب بزن خوب میشه

شایدخنده دارباشد ولی۲ وصیت دارم عین حقیقت است...(اول اینکه اگرمردم اخه خیلی دل نازک شدم ضمنا حتما برایم فاتحه بخوانید یادتان باشد فرزندی ندارم...دوم اینکه هنگام دفنم برجگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید یکم دلم آروم گرفت....برام دعاکنین...😔)

آها ممنون عزیزم توی نت سرچ میکنم میخونم انجام میدم برای شادابی پوست 🌺🌺🌺

انقدم فکرنکن روزخوش ندیدی،خداروبخاطرنعمتایی که بهت داده شکرکن،مهمترینش اینه که الان داری نفس میکشی.شادباشی دوستم

❤️Sensiz sevdanın adı yok❤️sensiz hayatın tadı yok❤️  لایک نکن عشقم،ریپلای کن ریپلای دوووووس تورم بوس😘
1045
عزیزم کلا زندگیم خیلی بده فاجعه س ...دعا کنید برام

خدابزرگه،الهی که پشت وپناهت باشه عزیزم

امیدوارباش

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی مرا آن ده که آن به(تیکریکسالگی پسرم)

استارتررررر عکسسسسسس

شایدخنده دارباشد ولی۲ وصیت دارم عین حقیقت است...(اول اینکه اگرمردم اخه خیلی دل نازک شدم ضمنا حتما برایم فاتحه بخوانید یادتان باشد فرزندی ندارم...دوم اینکه هنگام دفنم برجگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید یکم دلم آروم گرفت....برام دعاکنین...😔)
من کا نگفتم عکس میذارم پرسیدم برم خونه مادرشوهر یا نه همه فقط گفتن عکس کسی جوابمو نداد

بایدبزاری😕

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم یه روزی پروازمیکنم ولی هنوزجنس خوب گیرم نیومده😐راستی منم 
892
عکس پسرمو بذارم؟

بذار بعد خودتم بذار😁

1024
عزیزم کلا زندگیم خیلی بده فاجعه س ...دعا کنید برام

واسه چی دلیلش چیه 

همسرم تو قشنگ ترین هدیه خدایی عاشقانه میپرسمت.خدایا آرزوی دلمون رو برآورده کن دلمون یه دلخوشی میخواد.معجزه کن خدا‌جونم‌.

چ نازه خداحفظش کنه خدا قسمت ماهم کنه

835