848
648
شستم بابا بچم راحت شد دور مقعدش قرمز شده کالاندولا و فیروز زدم خوب نشده

مرتب بزن خوب میشه

شایدخنده دارباشد ولی۲ وصیت دارم عین حقیقت است...(اول اینکه اگرمردم اخه خیلی دل نازک شدم ضمنا حتما برایم فاتحه بخوانید یادتان باشد فرزندی ندارم...دوم اینکه هنگام دفنم برجگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید یکم دلم آروم گرفت....برام دعاکنین...😔)

آها ممنون عزیزم توی نت سرچ میکنم میخونم انجام میدم برای شادابی پوست 🌺🌺🌺

انقدم فکرنکن روزخوش ندیدی،خداروبخاطرنعمتایی که بهت داده شکرکن،مهمترینش اینه که الان داری نفس میکشی.شادباشی دوستم

آخ بمیرم واسه اون لحظه که تنهایی باهام❤️وقتی آرومی و زُل میزنی اینجور تو چشام❤️من بمیرم واسه اونجایی که نزدیکی بهم❤️وقتی دستاتو سپردی توی تاریکی بهم💏
899
عزیزم کلا زندگیم خیلی بده فاجعه س ...دعا کنید برام

خدابزرگه،الهی که پشت وپناهت باشه عزیزم

امیدوارباش

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد 6سالگی دختر نازم  خداجونم هزاران بار شکرت که هم بهم دختر دادی هم پسر  لطفا برای سلامتی همه بچه ها یه صلوات بفرستین.ممنونم.

استارتررررر عکسسسسسس

شایدخنده دارباشد ولی۲ وصیت دارم عین حقیقت است...(اول اینکه اگرمردم اخه خیلی دل نازک شدم ضمنا حتما برایم فاتحه بخوانید یادتان باشد فرزندی ندارم...دوم اینکه هنگام دفنم برجگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید یکم دلم آروم گرفت....برام دعاکنین...😔)
من کا نگفتم عکس میذارم پرسیدم برم خونه مادرشوهر یا نه همه فقط گفتن عکس کسی جوابمو نداد

بایدبزاری😕

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم یه روزی پروازمیکنم ولی هنوزجنس خوب گیرم نیومده😐
849
عزیزم کلا زندگیم خیلی بده فاجعه س ...دعا کنید برام

ان شاالله حال دلت زودخوب میشه

آخ بمیرم واسه اون لحظه که تنهایی باهام❤️وقتی آرومی و زُل میزنی اینجور تو چشام❤️من بمیرم واسه اونجایی که نزدیکی بهم❤️وقتی دستاتو سپردی توی تاریکی بهم💏
عکس پسرمو بذارم؟

بذار بعد خودتم بذار😁

780

خدا حفظش کنه

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد 6سالگی دختر نازم  خداجونم هزاران بار شکرت که هم بهم دختر دادی هم پسر  لطفا برای سلامتی همه بچه ها یه صلوات بفرستین.ممنونم.

چ نازه خداحفظش کنه خدا قسمت ماهم کنه

908