2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو حاملگی از این مواد شوینده استفاده کنیم ضرر داره؟ اگه داره پس با چی تمیز کنیم سرویس و کف آشپزخونه رو🤔

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

اگه مقاومه جرمگیر گلرنگ که آبیه عالیه..اول خیس کن بعد جرمگیر بریز بعد از حداکثر ۱۵ دقیقا به فرچه بکش و بشور تا خوب تمیز بشه

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
تو حاملگی از این مواد شوینده استفاده کنیم ضرر داره؟ اگه داره پس با چی تمیز کنیم سرویس و کف آشپزخونه ...

اره ..با پودر لباسشویی خوب تمیز میشه

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
اره ..با پودر لباسشویی خوب تمیز میشه

نه بابا تمیز نمیشه امتحان کردم لکه های زرد داره مال زنگ زدگی اونا نمیره🙁

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

اگه دنبال شوینده های خوب و باکیفیت اروپایی هستید خوشحال میشم به سایت ما سر بزنید

فروشگاه ارس یاب 

عرضه محصولات اصل به قیمت منطقه آزاد ارس

عرضه برترین برندهای شوینده و بهداشتی برای هر سلیقه ایبه قیمت منطقه آزاد ارس  انواع شامپو سر و بدن/ لوسیون/ روغن آرگان/ ماسک مو و حالت دهده/ انواع قرص و مایع ظرفشویی و لباسشویی / پاک کننده سطوح و ....... ما بهترین ها را برای شما گلچین کرده ایمwww.arasyab.com