2726

همین الان زنگ زد و گفت پسرش با شیطان ازدواج کرده بود بهتر از من بود،13ساله عروسشم یعنی تو این 13سالو سر جمع حساب کنی فقط یه سال خوب بودیم همیشه احترامش گرفتم که بارها خودش اعتراف کرده ولی از خواهرشوهرم خیلی حرف شنوی داره میشینن پیش هم بیکار میشن یه ماجرا برام درست میکنن همیشه هم هروقت دلش پر میشه دعوا درست میکنه و هر چی دهنش میاد بارم میکنه دیگه خسته شدم دیگه مثل قبل صبور نیست بخصوص از وقتی مادر44سالمو از دست دادم دیگه صبرم کمتر شده و خانواده شوهرم دعواهاشون بیشتر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگفتی شیطان تویی افریطه فولاد زره😐😅

خدا مادرتو بیامرزه عزیزم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728

بین خودشوپسرش دعوا شده،،همش میگه چرا نمی داری پسرم بیاد،،خدا خودش میدون هیچوقت کار نداشتم شوهرم میخواد بره یا نه،،چون شوهرم بدش میاد کسی دستورش بده،،میگه تو تحریک کن بیاد،،،بخدا خسته ام

اخلاق شوهر من کپ مادرشه،،باهم نمی سازن،،شوهرم از من دفاع میکنه مادر شوهرم شاکی میشه،،،دعوا درست میشه شوهر من میگه دیگه نمیرم خونشون،،اونم میگه تو پسرم و پر میکنی

بیخیال تو خانمیتو بکن  از قدیم گفتن از کوزه همان برون تراود ک در اوست فهم اون خانواده در همین ...

نمی گم منم خیلی خوبم بالاخره منم یه نقصهایی داشتم ولی دیگه از این همه جر و بحث خسته شدم.

نمی گم منم خیلی خوبم بالاخره منم یه نقصهایی داشتم ولی دیگه از این همه جر و بحث خسته شدم.

گل بی عیب خداست همه ما یه نقصی درم تورفتار و اخلاق ولی در این حد ک طرف چشم داره و داره میبینه پسرش نمیره ولی به تو تهمت میزنه دیگه نشون دهنده فکر و ذهن مسمومشه 

اینبار زنگ زد بگو کافر همه را به کیش خود پندارد بگو حتما تو دخترات نمیذاشتین شوهراتون برن خونه مادرشون براهمین فک میکنید منم اینجوریم بگو راهو اشتباه امدی اینجا از این خبرا نیست 

بگو رفت و امدش با شماهم اصلا ب من ربط نداره دوست داشته باشه میاد نخواد نمیاد بگو بعد این همه سال نمیدونی از چ چیزایی خوشش میاد و چه چیزایی متنفره😒😒😒😒

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
الکل الکی گفت شیطان؟؟؟ کاری نکردی ؟حرفی؟؟؟  

رفتاری کرده و حرفهایی به پسرش زده که شوهرم نمی ره خونشون بعد میگه تو پرش میکنی که نمیاد،،میگه من باید تشویق کنم که بره چون این کار و نمیکنم شیطانم،شوهرم نزدیک40سالشه میگه تو حرف می داری دهنش.

گل بی عیب خداست همه ما یه نقصی درم تورفتار و اخلاق ولی در این حد ک طرف چشم داره و داره میبینه پسرش ن ...

مشکل کار اینجاست که اصلا جز حرف خودشو دخترشو،حرف هیچکس و قبول نداره،،فقط میگه ما خوبیم همه بدن.

مشکل کار اینجاست که اصلا جز حرف خودشو دخترشو،حرف هیچکس و قبول نداره،،فقط میگه ما خوبیم همه بدن.

ولشون کن خودتو درگیرشون نکن زنگ‌زد جواب نده بعد دیدیشون بگو فلان روز زنگ زدی دستم بند بود بگو گفتم کار داشته باشه حتما مجدد میزنگه براهمین زنگ نزدم

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕

عزیزم نرو خونشون تلفن هم میکنه شماره اش و دیدی برندار به خودت ارامش بده به شوهرتم بگو خونه مادرت برو و بهش سر بزن ولی اصرار اصلا نکن اینجوری هم خودت خرامش میگیری و هم اینکه هر چی حکاهر شوهرت پرش کنه نمیتونه روی شما پیاده کنه به شوهرتم گفتی از نظر خودت و وجدانت و خدای خودت بی تقصیری حالا نظر اون مهم نیست چی راجب فکر میکنه اگر گفت چرا پسرم نمیاد یا تو جواب نلفن رو نمیدی محترمانه بگو ناراحتمون میکنین تدجیح میدیم اعصابمون خراب نشه روی باز داشنه باش نارلحتمون نکن تند تند بهت سر میزمیم من خودم همین برنامه رو اجرا کردم الان بسیار محترمانه و خوش رو باهام برخورد میکنن تا کوچیکترین رفتار ناشایستی ببینم رفت و امدم رو کم میکنم خودشون متوجه میشنچون من اصلا اهل بی ادبی و جواب دادن نیستم

2706