848
648

شمام اینجورید یا فقط منم.امروز دوبار نزدیک بود باشوهرم دعواکنم.ازخاطرات بداخلاقیای دوران پریودیتون بگین

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  

به حاطر تغییرات هورمونی 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی عکسهای نوزادی فرزندم را میبینم،چقدر ذوق میکنم.خدای من؛او در شش ماهگی چقدرناز و تپلی بوده،خنده های بدون دندانش چقدر دوست داشتنی اند.ولی چرا آن زمان،من اینها را ندیدم؟ یادم هست هر روز دعا میکردم که زودتر راه بیفتد،پس چرا وقتی این اتفاق افتاد آنقدرها هم خوشحال نشدم؟ آهان،یادم آمد..........آنموقع همه فکر وخیالم این بود کی میشود زبان باز کند و برایم حرف بزند.الان وقتی صدای ضبط شده اش را گوش میکنم چقدر میخندم،یعنی این کودکی که کلمات را برعکس و بامزه ادا میکرده فرزند من بوده؟!پس من چقدر زود به آرزویم رسیدم؛آرزوی صاف و صریح حرف زدنش!.یادم می آید در چهارسالگی،روزی چند بار لباسهای مختلفش را می آورد و از من میخواست آنها را برایش بپوشم،و من چقدر از این کار عصبی میشدم،چقدر غر میزدم به جانش.ولی چرا الان که عکسهایش را میبینم با آن لباسها اینقدر با مزه است؟!خدایا!!!!! من آن زمان کجا بودم؟چرا لذت آن لحظات یادم نیست؟وااااااای خدای من؛نکند روزی بیاید که با دیدن عکسهای شش سالگی اش حسرت بخورم......نه....دیگر نمیگذارم این اتفاق بیفتد،دیگر از لحظه لحظه زندگی با فرزندم لذت خواهم برد.

من یه هورمون هاری تو کل بدنم پخش میشه میخام ب همع فوش بدم😑چقد ب نینی سایتیا تو دلم فوش دادم خدا ببخشتم😂😂

میخوریم زمین هوا میریم                                     روزی 3بار ب(نینی یار بهم گیرداد خودتون میدونید دیگه) میریم  
780

من اونموقع دلم فقط گریه میخواد

فروردینی ام                                                           زودرنج و حساس                                                     اینجا خیلیا بهم میگن مهربون عاااااشق این ویژگیم شدم                                                                       خیلیییی حسه خوبیه  
892