1147
1273
عنوان

تاپيك لاغري دلي

| مشاهده متن کامل بحث + 224260 بازدید | 50559 پست
سلام دختراااا خوبید صبحتون خوش .افرین افرین ب همگی .لیلا منم پریودم خیلی  حالم بد .بقیه هم عالی ...

من بابودنش مشکلی ندارم؛وقتی نمیادداغونم میکنه؛کلادچارخوددرگیری میشم😢

خانوما  چشمم کف پام 😂😂😂 انقدر از خودم راضیم که بعضی وقتا شک میکنم واقعا خودمم یا نه  ...

آره ورزش خیلی مهمه باورت نمیشه من وقتی فک میکنم قبلا صبح شایدیدونه نون بربری ظهریه بشقاب پربرنج یاشام بازم برنج …شایدتا۵۰۰۰تاهم میخوردم ولی الان اگ خیلی بخوام پرخوری کنم تا۲۰۰۰تاست مااگه بخوایم میتونیم ب همچی برسیم تصمیم باخودمونه ک حسودای دوروبرمونوخوشحال کنیم یاناراحت !!!!!

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیزی که از ارزشتان میکاهد ٬برزبان نیاورید!   تیکرجدیدبرای رسیدن به وزن۷۵    
من بابودنش مشکلی ندارم؛وقتی نمیادداغونم میکنه؛کلادچارخوددرگیری میشم😢

وای لیلاجون امیدوارم حامله باشی اونم دوقولو بعدبیاریشون خودمون برات بزرگ میکنیم …

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

@asemani70‍ خواهش میشه 🌹 ممنونم از محبتتون 😙

@ننه_حسین1‍ سلام عزیزم. من خوبم، شما خوبین؟ نوش جونتون، خیلی خیلی عالی هستین، الهی عزیزم😩 الان بهترید؟ شب و روزتون بخیر و خوش😙

@ساناز47‍ سلام گلم. تنبیه برای 1200 تا؟

واو😲 ماشاءالله، چقدر خوب ورزش کردین 👏👏👏

@الی_معمولی@رهاگشته‍ سلام سلام. خیلی خیلی خوب بودین 👌💕💐 الهی که بهترینها نصیبتون بشه 🙏🌸 الی جانم حتما به اون وزن میرسین، حتتتتتتتما

دلی جون خیلی دلم میخوادببینمت کاش عکس اندامتوبذاری فقط بذاری بمونه وقتی اومدیم ببینیم دیگه عکس اندام ک مشکلی نداره اصن من اول میذارم وبرنمیدارم خانماهمگی بذارین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@+مرجان+1‍ سلام 😍 روزتون بخیر ❤ خدا قوت 💙 آمییییییین 

@الی3631‍ سلام عزیزم 😍 روزتون بخیر ❤ به به چه عالی، مبارکا باشه 🌺

@لیلا53‍ سلام❤ روزتون بخیر 😚. وای وای وای😫 درک میکنم، خودمم الان دچار حالات افسردگی‌ قبلشم، از بس گریه کردم کور شدم، دو روز مونده هنوز😒 الهی که هر چه زودتر و بشین، بلند بگو آمین😇 نوش جونتون ❤

@azarraza‍ سلام عزیزم ❤ وای چه خوب، دستتون درد نکنه من رفتم دانلود کنم، مانکن بشین الهی 😍😘

@قلعه‍ سلااااااام 😍 عاقبتتون بخیر. ❤😚. نه واقعا عالی بودین. موفق باشین 😍😙

@nazdooneh222‍ ناراحتی نداره که جانم، شما هم بسم الله بگین و سعی کنید کالری شماری کنید برای دریافت ۲۰۰۰ کالری و بیشتر در روز... اگر براتون مقدور هست که از برنامه‌های غذایی و رژیمهای موجود استفاده کنید، اگر نه، از همون غذاهای معمول روزانه تون زیاد نوش جان کنید. إن‌شاءالله که زود به هدف میرسید. میتونید بیاید اینجا هم گزارش کنید، چه اشکالی داره؟

1307

@nazdooneh222      

اینها شاید کمکتون کنه 🌸

شکلات پروتئین بار: برای چاق شدن

نمونه برنامه غذایی ۱۸۰۰ کالری

برنامه غذایی ۲۰۰۰ کالری

راهکارهای کاهش و افزایش اشتها

اصلا پستهای 👉 این صفحه 👈  رو ببینید، هر چی برای لاغری گفته، شما عکسش رو انجام بدین 😅😍😙

1288
😦😲😲😨😨خودم بزرگش میکنم توفقط پوشک بگیر    

نه ببخشید معذورم من رسماحرفموپس میگیرم وتااطلاع ثانوی روحرفم میمونم!

الان بچه دیگ همش ضرره!ههههههههه!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب تاالان یه لیوان شیر بادوتاساقه طلایی ببینم تاشب میتونم زیر۸۰۰ببندم!شب هم میخوام قیمه بذارم فقط میوه میخورم تا شب بتونم۴تا قاشق غذابخورم زهرمارم نشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1346