1421
1389
عنوان

تاپيك لاغري دلي

| مشاهده متن کامل بحث + 364687 بازدید | 90619 پست
وای خدا 😂😂😂نه بابا آرزو خیلی دکتره 😍😂 این الهام کجاست 😡😡یادش افتادم 😒😒

دیگه ما رو تحویل نمیگیره 😔😔😔

@بانوشهریوری    

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد
دیگه ما رو تحویل نمیگیره 😔😔😔 @بانوشهریوری    

☹☹☹☹آرهههه ،الهام بی تلبیت 😯😯😯

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

سلام روزتون بخیر من دقیقا قبل از افطار 74 بودم. و ظهر هم عکس گرفتم. میذارم.. واقعا بدون نون خیلی سخته. شوهرم بربری گرفته چه کنم‌؟؟؟؟  اخر شب گزارشمو میدم. هنوز جز اب و شیر چیزی نخوردم

خدا از بابت فرزند سالم. صالح. خوش قدم. خوش سیما. خوش آتیه ای که بهم لطف فرمودی ممنونم
1390
سلااام عزیزای من ❤️❤️❤️ خیلی خسته ام ببخشید تک تکتونو ریپلای نمیکنم 😘😘 مرسی از همتون ولی خودم خی ...

دلی جونم کاش من مهمونت بودم😆😆😆 هم قدردان خودت بودم هم شکمم😂😂 مهمونات از خداشون هم باشه اونقد زحمت کشیدی عزیزم😘

سلام خوبید خانمای گل

دیروز صبحانه نصف تخم مرغ وسه چارتا  خرما وناهارم خوراک گوشت چرخ کرده یه پیاله،،،یه لیوان دوغ وماست،،،وشام حلیم نذری،،در ضمن هر روز یکساعت پیاده رویی دارم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏
1376

امروز هم صبحانه اصلا نخوردم،،،ناهارمم دوتا دونه شامی کباب وخیاروگوجه،،،شام هم استانبولی دارم

ولی از دوهفته پیش هنوز وزن کشی نکردم راهم دوره نمی  تونم هر هفته برم خودم بکشم که بیان اینجا اعلام کنم ولی فردا برم بیرون وزن میکنم میام میگم😉😉

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏

سلام یه سوال جریان روزهای فست چیه ؟ چطوریه ؟

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
1427
سلام عزیزم❤ روزای فست دو روز در هفته اس ‌. و کالری دریافتیت هم باید ۵۰۰ باشه

ممنون عزیزم

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
سلااام عزیزای من ❤️❤️❤️ خیلی خسته ام ببخشید تک تکتونو ریپلای نمیکنم 😘😘 مرسی از همتون ولی خودم خی ...

وااا ینی چی ؟! ابن همه زحمت !!! طبعشو میگفتن  😐😧

من بد نمینویسم شما چشاتون پشکل داره   اوه   مشکلو نشوتم پشگل    نوشتمم نوشتم نشوتم   
تاریخ ثبت وزن و قدها (۱۴_۲_۹۸): دلی جون 😎 قد : ۱۶۸ هدف اول :۷۶ هدف دوم :۷۰ وزن نهایی: ۶۵💃 ...

مرسی عزییییم ❤ 500 گرم  😒 آخر سر این 200 گرم دهنم کج مبشه  😐

من بد نمینویسم شما چشاتون پشکل داره   اوه   مشکلو نشوتم پشگل    نوشتمم نوشتم نشوتم   
1391