1147
1254
عنوان

تاپيك لاغري دلي

| مشاهده متن کامل بحث + 128350 بازدید | 29081 پست
تو مانکن زدع 1 عدد 1360 تا کالری قاچ 1/16 هشتادو پنج 😐 مثکه باید مقاومتمو نسبت به ترازو کم کنم

تو کالری شمار من هر یه کاپ و انقد میزنه

آدم زنده به محبت نیاز داره و آدم مرده به فاتحه....ولی ما جماعت برعکسیم....برای مرده گل میبریم و فاتحه ی زنده ها رو میخوانیم ....
افطار دوسه تا چای با ۲ تا خرما ۶ ق قیمه پلو. ۷.۸ تا گوجه سبز آش جو یک لیوان

نوووش جونت ساناز جونم

چقد کم خوردی ❤️❤️❤️

فک نکنم ۵۰۰ تا شده باشه 

آدم زنده به محبت نیاز داره و آدم مرده به فاتحه....ولی ما جماعت برعکسیم....برای مرده گل میبریم و فاتحه ی زنده ها رو میخوانیم ....
دایسجتیو شیرینی بید؟؟؟؟😭

دیگه همون ساقه طلاییه دیگه 😂😂😂

بدو طناب یا دراز نشست برو الی 😂😂😂

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

گزارش😎 سحر، یه لیوان آبمیوه. دو کف گیر پررر برنج. رون مرغ. سبزی. ۴ تا زیتون. یه قاچ هندونه افطار، ...

نوووش جونت ثنا جونم 

منم دقیقا تو تاپیک که میام همه چی هوش میکنم

امشب خواب هایدا میبینم مطمینم 😆😆😆

نوووش جونت ثنا جونم  منم دقیقا تو تاپیک که میام همه چی هوش میکنم امشب خواب هایدا میبینم مطمین ...

فدات دلی جونم😍

😂😂یعنی اگه فردا آش دوغ درست نکردم اسممو عوض میکنم😆

1258
عزیزممم کامل درکت میکنم انگار قبل بچه ها زندگی نبووده 😍😍😍 اره خدا رو شکر مدرسه که میرن خیلی ازاد ...

😍😍😍😘😘😘💖💖💖🤗🤗🤗♥️♥️♥️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
نوووش جونت ساناز جونم چقد کم خوردی ❤️❤️❤️ فک نکنم ۵۰۰ تا شده باشه 

آخه دوشنبه یادم رفته بود فستیم☺☺

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
بچه ها نمیدونم قضیه چیه من میام تاپیک همش هوس غذا میکنم😆😂😂 هر گزارشی رو میبینم میگم فردا حتما درس ...

منم همینم .ببین چقد بی جنبه ام که اش دوغ رو درست کردم امروز 😂😂

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)
فدات دلی جونم😍 😂😂یعنی اگه فردا آش دوغ درست نکردم اسممو عوض میکنم😆

😂😂😂😂

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)
1281
سلام قلعه جونم .مواظب خودت باش حسابی زودی خوب شی .اگه حالت بد بود روزتو باز کن قرصاتو بخور،سلامتیت ا ...

سلام میناجان روزموبازنکردم ولی تاپای مرگ رفتم خخخ!

ولی میارزید....عذاب وجدان بعدازخوردن٬ توماه رمضون خییییلی بده!

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرجدیدبرای رسیدن به وزن۷۵    

گزارش:سحر هیچی

افطار: نگم براتون نگم

ی کاسه بزرگ اش معادله8ملاقه بزرگ نان تافتون2کف دسا

2لیوان چای 3عدد خرما ی لیوان شربت خاکشیرو تخم شربتی 

شامم قیمه به مقدار متوسط ی کفگیر برنج با 3قاشق خورشت

من انقد هایدا دوست داشتم که نگو جونم براش میرفت یبار هایدا خوردم مسموم شدم 3روز بیمارستان بودم از اونروز متنفرشدم ازش

دلم فقط خدا میخواد         میشه واسه مشکلم ی صلوات بفرستید😙
گزارش:سحر هیچی  افطار: نگم براتون نگم ی کاسه بزرگ اش معادله8ملاقه بزرگ نان تافتون2کف دسا 2لی ...

نوش جانت عزیزم😐😐😐😐

حالا خودکشی هم نمیکردی قبول داشتیم😂😂😂

۸ ملاقه آش😓

من فردا به هر طریقی شده آش درست میکنم از همون تو قابلمه میخورم بس که هوس کردم😂😂

نوش جانت عزیزم😐😐😐😐 حالا خودکش هم نمیکردی قبول داشتیم😂😂😂 ۸ ملاقه آش😓 من فردا به هر طریقی ش ...

وای ثنا داشتم میمردم بخدا همسرمم نبود از خجالت شکمم خوب در اومدم تازه بازم هست فردام میخورم اخجووون

دلم فقط خدا میخواد         میشه واسه مشکلم ی صلوات بفرستید😙
1226
وای ثنا داشتم میمردم بخدا همسرمم نبود از خجالت شکمم خوب در اومدم تازه بازم هست فردام میخورم اخجووون

😂😂😂حالتو درک میکنم کاملا😆

من هر موقع آش دوغ درست میکنم در حد انفجار میخورم😆

الانم اصن حس خوردن سحری ندارم!

راستی دم افطاروزن کردم ۸۲/۱۰۰بودم....

فرداشب مهمونی دعوت شدیم امیدوارم بتونم نخورم ک شنبه روسیاه نباشم!

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرجدیدبرای رسیدن به وزن۷۵    

سحر : 3تا قارچ کبابی 2ق غ شیره خرما تو 1/5 لیوان شیر ؛ افطار: چای پنج تا خرما 2لیوان خوراک کدو یک دسته گشنیز ؛ 7یا 8تا سیب ترش کوچولوها.

من بد نمینویسم شما چشاتون پشکل داره   اوه   مشکلو نشوتم پشگل    نوشتمم نوشتم نشوتم   
1241