1421
1411
عنوان

تاپيك لاغري دلي

| مشاهده متن کامل بحث + 367373 بازدید | 91263 پست

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390
سلام مریم جونم آره امروز نتونستم سر بزنم  دوران خاصم خیلی عصبیم کلی ام محل کارم مسئله داشتم ام ...

عزیزدلم سوپ جو ک کالری نداره اونقد چرا انقد اعصاب خودتو خورد میکنی عزیزم

انشالا که مسئله های فکریت و کاریت زودتر حل بشن❤️

بدی آدم نمک نشناس اینه که وقتی یاد کارایی که براش کردی میوفتی بیشتر از خودت بدت میاد تا اون!   
باید خیلی رعایت کرد همه چی نمیشه خورد ۱۲۰۰

کی کالریتو میبری بالا؟ تا چند میتونی ببری بالا؟ 

بدی آدم نمک نشناس اینه که وقتی یاد کارایی که براش کردی میوفتی بیشتر از خودت بدت میاد تا اون!   
خوهیچکی نباشه منکه هستم  مثلا میخوای کی باشه  دلی خونوک بااون پستای ابکیش که همش درمورد ...

خخخ عزیزدلم من اونو موقع باطریم تمون شد رفتم

پس هممون یه سری خونوکیم جمع شدیم دور هم حال میکنیم نه 😂

یه‌دوره‌محدودبایدمصرف.کنی؛شب‌قبل‌ازخواب.بخور؛والابعضیامیگن‌شکموبزرگ‌میکنه؛ولی‌اونابرای‌درازمدته؛من‌آ ...

دکترم گفت باید بخوری یه مدت فعلا

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
ببین اشتهارو زیادمیکنه ،،توباید جلوی خوردنتو بگیری  ولی به خودی خود چاق کننده نیست (اینطورکه م ...

من حالت تهوع میگیرم وگرنه شب موقعه خواب میخورم که گرسنم نشه

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
1394
نه گفتیم تخم مرغ  نمیدونستم تغییر اسم دادی

یکی گف برنج مژده😐😐😐😐😐😐

آخه چرا الکی منو تعلیق کردین😐😓😓 بعداز چندهفته دوری باز برگشتم..هموکاربر سابق اهههههه 97هستم😓😓😓😓😓😓😓باهم مهربون باشیم دیگه.😒
ال دی رو میگی من میخوردم نفس کلا هورمونام ریخت بهم سر همون فقط ده کیلو اضافه داشتم 

خاک بر سرم‌بمنم ال دی داد.... حالا همین یه ماه رو میخورم دیگه نمیخورم

میذارم برات آخر شب بیا باهات هماهنگ میکنم 

باشد رو چشم

آخه چرا الکی منو تعلیق کردین😐😓😓 بعداز چندهفته دوری باز برگشتم..هموکاربر سابق اهههههه 97هستم😓😓😓😓😓😓😓باهم مهربون باشیم دیگه.😒
برنج مژده رو میگه .مجده نکنه فکر کردی برنجی میپزننت میخورنت🤣🤣🤣🤣

نه منطورن اسمم بود😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂

1387

سلام خوشگلا اینم گزارش سه شنبه

صبحانه دوتا نون فانتزی با کره بادوم زمینی و عسل 300

ناهار 8 قاشق مایه لوبیا پلو!

شام 10 قاشق مایه لوبیا پلو!

میان وعده ها موز، سیب و 10 تا دونه مغز!

تازه بازم مایه لوبیا پلو دارم!!!!!  

عزیزدلم سوپ جو ک کالری نداره اونقد چرا انقد اعصاب خودتو خورد میکنی عزیزم انشالا که مسئله های فکریت ...

چرا مریم جون کالریش بالاست یک  لیوانش 175 کالریه 😑 الانم ضعف کردم 😥

مریم جونم خودت چطوری روبراهی؟ پسر گلت خوبه ؟ 

معنی اسم کاربریم " بووووسه " است 😙😙
سلام خوشگلا اینم گزارش سه شنبه صبحانه دوتا نون فانتزی با کره بادوم زمینی و عسل 300 ناهار 8 قاشق ما ...

رریم‌چاقیه؟

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
1331