1421
1411
عنوان

تاپيك لاغري دلي

| مشاهده متن کامل بحث + 370333 بازدید | 91466 پست
بيا ببينش حذف كنم خواهر

الهی من فداش بشم 🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘

وای خدااااا دختر اونم هفت ماهه ...بغلش کن فشارش بده .آخه توچرامیای اینجا😭😭😭

حیفت نمیاد

لپاشوبکن تودهنت لباشوبخور الهی فداش شم چه نازه 🤩🤩🤩🤩

ان شاالله همیشه سلامت باشه 

پستموارسال نمی‌کردم تانگاش کنم 🤦

عجب دخترذلیلیم من 

راستییییین بخورررررش😭😭😭😭

فشارش بدههههههه😭😭😭😭

الهی من فداش بشم 🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘 وای خدااااا دختر اونم هفت ماهه ...بغلش کن فشارش بده .آخه ...

خخخخخخ من نگرانه قلبتم

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
مث باباشه زشت و بي ريخت    

واقعا متاسفم واست واقعااااا 

تومادری آخه 😠

چرااین حرفومیزنی حالم بدشد دلم گرفت 

چراشماها اینجورین آخه😭😭😭😭😭😭

خدای من گُل به این قشنگی

توروخدا دیگه تکرارنکن حالم بدمیشه اون دختره نگوووتوروخدانگو😭😭😭

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

الهی من فداش بشم 🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘 وای خدااااا دختر اونم هفت ماهه ...بغلش کن فشارش بده .آخه ...

عزیزدلممم .😍😍کنترل کن خودت رو خواهر 

من که عاشق تربچه ی توام .انقده دوستش دارم حد نداره بخدا .هنوزم چهره اش دقیق یادمه ،شرارت از چشماش میبارید 😂😂

و چه زیبا گفته شده؛ ﺑﺘﺮﺱ ﺍﺯ ﺍﻭ ﮐﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﺮﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺩﻟﺶ ﺭﺍ ﺷﮑﺴﺘﯽ... ﺍﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﺟﺎﯼ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺯﺩ... ﻭ ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺏ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺧﻮﺏﺗﺮ ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﻤﺎﻧﺪ... ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﺳﯿﺪ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ، ﺗﻤﺎﻡ ﺣﺮﻓﻬﺎﯼ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺳﺮﺕ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺸﯿﺪ... ﻭ ﺗﻮ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﺩﺭﮎ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺮﺩ...  ﭼﺮﺍ ﮔﻔﺘﻪ ﺍﻧﺪ: ﺩﻧﯿﺎ ، ﺩﺍر ﻣﮑﺎﻓﺎﺕ ﺍﺳﺖ ! ؛ "إِنْ أَحْسَنتُمْ أَحْسَنتُمْ لأَنفُسِکمْ وَإِنْ أَسَأْتُمْ فَلَهَا"
واقعا متاسفم واست واقعااااا  تومادری آخه 😠 چرااین حرفومیزنی حالم بدشد دلم گرفت  چرا ...

حرف دل منو زدی الهام 😒😒😒

و چه زیبا گفته شده؛ ﺑﺘﺮﺱ ﺍﺯ ﺍﻭ ﮐﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﺮﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺩﻟﺶ ﺭﺍ ﺷﮑﺴﺘﯽ... ﺍﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﺟﺎﯼ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺯﺩ... ﻭ ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺏ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺧﻮﺏﺗﺮ ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﻤﺎﻧﺪ... ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﺳﯿﺪ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ، ﺗﻤﺎﻡ ﺣﺮﻓﻬﺎﯼ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺳﺮﺕ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺸﯿﺪ... ﻭ ﺗﻮ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﺩﺭﮎ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺮﺩ...  ﭼﺮﺍ ﮔﻔﺘﻪ ﺍﻧﺪ: ﺩﻧﯿﺎ ، ﺩﺍر ﻣﮑﺎﻓﺎﺕ ﺍﺳﺖ ! ؛ "إِنْ أَحْسَنتُمْ أَحْسَنتُمْ لأَنفُسِکمْ وَإِنْ أَسَأْتُمْ فَلَهَا"
1432
1394
آخه این هفت ماهشه میناااااااااا خیلی جیگره😭

عزیزدلممم😍😍😍😍خیلی ناز بود واقعا فسقلی🤩🤩

ببين از لحاظ عصبي ريختم بهم دلم ميخواد بزارمشو تا دورترين نقطه فرار كنم

وای نمیدونی من چقدر ثانیه به ثانیه بانویان حال کردم اصلا نمیذاشتمش روزمین .همش بغلم بود کنارپنجره میشستم توزمستونوتابستون خونه بودم  کنارپنجره  فقط اون بغلم بود توسایتو تلگرامم نبودم ...پنجرمون بزرگ بودبه سمته یه خیابون خلوت که اونطرف بیابون بود ...

نمیدونی چه حالی کردم بانویان ،یکسره موقع شیردادن  حمدوتوحیدمیخوندم وخداروشکرمیکردم که بهمون سلامتی داده هم من هم بچم ...

راستین قبل رفتنت جوجتوبده به من خودت برو درم ببندکه سوزنیاد

ان شاالله خدابهت آرامش بده 

نون دوکف دستو نیم  سنگک ی ق  ک پنیر ی ق خربزه  ناهار ۱ ملاقه خورشت سبزی با دوکف دست نون لواش م و سیبو خیار خرماو شکلات تلخ ی ۱عدد همگی  شام لوبیا چشم بلبلی ۱ لیوان با ی ق رب و ی لیوان ماست نیم چرب ویکم شوید   کل کالری ۱۰۶۸ خداروشکر امشبم بخوبی تمام شد 

وزن اولیه=74/500  70/500   ۶۷/400  ۶۸/600  
1387

دلی دلی من عاشقتم وهمیشه ب یاد تو ودوستلن ولی چون حاملم وحساس شدم نمیدونم چرا گریم میاد بیام اینجا. عاشق این تاپیکم من. من دی ماه سبک شم دیگه پا ب پا باهتونم. عاشق تک تک همتونم. کوچیکتون سعیده

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی جونی بدو دیگه ولی عجله نکن 
ساناز نمیدونی چقدر بچه دوست دارم ... مگه بچش نازنبود؟؟؟من خیلی سخت ،بچه ای به دلم میشینه ولی این نا ...

بچه اش خیلی نمکییی و خوشگل بود 😍😍

جان من یکی دیگه بیار انقدررر دوست داری خب،من متنفررررم از بارداری.متنفررررم از شیر دادن .از نق نق کردنش

بچه دوسال به بعد دوست دارررم عاشقش میشم بدجورررر

انبه پسراتو بزار من ببینم ندیدمشون

وای نمیدونی من چقدر ثانیه به ثانیه بانویان حال کردم اصلا نمیذاشتمش روزمین .همش بغلم بود کنارپنجره می ...

خوش به حالت که موقع شیر دادن انقدررر حست خوببه 

من یعنی متنفرررم هی لباستو بزن بالا یکی ازت آویزون بشه😖😖😖

1364