1373
1363
عنوان

تاپيك لاغري دلي

| مشاهده متن کامل بحث + 294237 بازدید | 70295 پست

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
@مامانجوجوبودم   شکوه جانم خوبی؟ چه خبر؟ دختر نازت خوبه؟ ❤️❤️❤️ @عروسترکم   مینا جانم ...

سلام فدات بشم ممنونم شما خوبین؟خوبه خدا را شکر دیشب تا ساعت دو مهمونی بودیم الان خوابیده.

تو خوبی عزیزم گل پسرت خوبه؟

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
لطفا هر کی دوست منه بهم بگه 

ظاهرا کسی اینجا دوست شما نیست، اگر بود اعلام میکرد، اگر قصدت لاغریه خوش اومدی اگرم نیست که خواهشا تو کاری که هیچ اطلاعی ازش نداری دخالت نکن

روز عزیزتم مبارک

کاش هیچ کس کاش نمیگفت... 
1376
سلام منم خیلی اضافه وزن پیداکردم ومی خوام سعیمو بکنم لاغر شدن اراده قوی می خواد

سلام عزیزم

خوش اومدی ❤️❤️
اینجا هممون با کمک هم لاغر میشیم
برنامه رو کالری شماریه
۵ روز در هفته بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ کالری
دوشنبه و پنجشنبه فسته ۵۰۰ کالری که پنجشنبه ها گیاهخواری هم هست
هر شب باید گزارش ورزش و غذا رو بدیم
هر هفته هم یه چالش داریم و یه تنبیه که لیدر هفته یعنی کشی که هفته قبل بیشترین کاهشو داشته مشخص میکنه
هر شنبه وزن کشیه

این هفته هم لیدر سپید جونه و چالش حذف نمک و ۳۲بار جویدن غذا و خوردن ۸ لیوان آب رو گذاشته

هر کسی هم که چالشو رعایت نکنه باید نیم ساعت حلقه یا رقص  داشته باشه
اگه دوس داشتی با ما باشی قد و وزنتو فردا اعلام کن و شروع کن ❤️❤️❤️
گزارش روزانه هم یادت نره

اراده هم بیا اینجا کلی اراده و انگیزه میگیری عزیزم

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)
نوش‌جونتون😋

جات خالی خواهر 😎😎منتظرم مامانم کاراش تموم شه برم درست کنم 😍😍😋😋

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)
برنج قیمه مال دیروز دارم دست نخورده ایقققققد بوش میاد وای چقد دلم میخوادش😩😩😩😩  میخوام واسه ...

🤤

دلم‌واسه‌ماهی‌تنگ‌شده😭خیلی‌ضایعس‌دریاداشته‌باشی‌یه‌ماهی‌پیدانشه‌کوفت‌کنیم🤕😖

1288
ظاهرا کسی اینجا دوست شما نیست، اگر بود اعلام میکرد، اگر قصدت لاغریه خوش اومدی اگرم نیست که خواهشا تو ...

تو چرا اعلانات رو چک نمیکنی دختر؟؟؟ 

🤤 دلم‌واسه‌ماهی‌تنگ‌شده😭خیلی‌ضایعس‌دریاداشته‌باشی‌یه‌ماهی‌پیدانشه‌کوفت‌کنیم🤕😖

منم ماهی میخواممممم🤕🤕🤕

ما هم آبگوشت داریم با ترشی سیر😋😋😋 جای همگی خالی

به به نوش جونت 😋😋

1339