1373
1341
عنوان

تاپيك لاغري دلي

| مشاهده متن کامل بحث + 302938 بازدید | 72865 پست
وای بخدا میدونم چی میگی دقت کردی اون لحظه چقد به خودت افتخار میکنی  ولی خدایی دمت گرم من اگه ب ...

دقیقااااا 💪🏻💪🏻💪🏻

حس خیلی خوبیه

اشک میریزی هم از غصه اون چیزی که نخوردی هم از شوق نخوردن و‌اضافه نکردنش 😂😂😂

اره خداییش برنجشم خیلیییی چرب بود پر کره کفتم من همینجوریش تو تاپیک خجالتزدم اینو بخورم که دیگه هیچی 😂😂

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد

گزارش امروز👗👙

صبحانه یه نون تست با پنیر و یه گردو

ناهار یه دونه سینه مرغ و 5قاشق ماست کمچرب و سبزی

شام 5قاشق ماست و یه مشت کوچیک کشمش و یه گردونیمی و دوتا خیارکوچولو

میان وعده دوتا خرما و 20دونه گیلاس و هویج

آخه چرا الکی منو تعلیق کردین😐😓😓 بعداز چندهفته دوری باز برگشتم..هموکاربر سابق اهههههه 97هستم😓😓😓😓😓😓😓باهم مهربون باشیم دیگه.😒

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

گزارش امروز:صبحانه:یه لیوان شیردارچین+۲تاخرما     ناهار:یه بشقاب آش دوغ+سبزی خوردن        میان وعده:یه دونه گلابی    شام:۵تادونه فلافل+کاهو+گوجه      ورزش:۴۰مین حلقه+۲تاچالش

1379
مرسی مینا جون زنده باد سپیده جون!🌹🌹😍😍💪💪

خواهش میکنم عزیزم❤

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)
گزارش امروز:صبحانه:یه لیوان شیردارچین+۲تاخرما     ناهار:یه بشقاب آش دوغ+سبزی خوردن   ...

نوش جونت عزیزدلم عالی 😋😘

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)

اقا من از مهمونی شام و کلی غذا اینگونه بیرون اومدم

دو تکه جوجه

یه تکه کوچک ته چین

کلم بروکلی

سالاد شیرازی

و متاسفانه سه عدد شیرینی یرنجی😞

دیگه از شر نوشابه و بستنی و برنج و باقالی پلو و... درامان موندم خداروشکر

1376
گزارش امروز👗👙 صبحانه یه نون تست با پنیر و یه گردو ناهار یه دونه سینه مرغ و 5قاشق ماست کمچرب و سب ...

چرا دیگه از اون معیار دقیق اندازه گیریت خبری نیست مژده ؟؟؟ 😂

نوش جونت عزیزدلم 😘😋.امروز خیلی کم بودی تو تاپیکا 🤕

خوشبحالتون مال مارو چندساله قطع کردن😎😕😒😂😂

شما دیگه خیلی پولدارین😎😎😎تو هم از این به بعد با 😎بیا 😂😂😂😂

به خدااااا باید کاکتوسیش کنم  بهش از هفته پیش گفتم شنبه بعد از ظهر بریم من دفتر و خودکار و کول ...

وای خواهر هر کاری کنی حق داری 😂😂😂همش پیش پیش برنامه میریزه شوهرت 🤣🤣😂😂وای خدا خیلی باحاله 🤣🤣😂😂

اشکالی نداره برو دورهمی خوش بگذرون بعدش میری خرید 😎😎😍😍🤣🤣😂😂

اقا من از مهمونی شام و کلی غذا اینگونه بیرون اومدم دو تکه جوجه یه تکه کوچک ته چین کلم بروکلی ...

تقبل الله 😎😎😎

نوش جونت عزیزم 😘😘

1226
@ساناز47     کجایین خبری ازت نیست؟؟؟!!

دوستِ خووووبم ❤❤❤چه خووووبه که شماهستین😙😙 حال روحیم خوب نبود چندروزی نیومدم اما دلم تنگتون بود

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
1339