2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خانوماي دلبر خونه

كلي سوال دارم ...شما چيكا ميكنين تو خونه كه دلبر مشين ؟؟ چيكار ميكنين كه تا آقاتون شما رو ميبينه دلش قنج ميره ؟؟؟

امروز شوهرم غير مستقيم گفت به خودت نميرسي اخه من كارمندم ٩ساله ازدواج كردم مسائلي تو زندگيم پيش اومده كه همه چيم يه مدت بهم ريخت  

💨💨💨اینم از فوت من

ایوانکا دختر ترامپ تو خاطراتش از سفر به عربستان گفته سعودیا با یک خنده من، حاضر به هر کاری بودند                         خاطرات موگیرینی از دیدار با نمایندگان مجلس ما منتشر نشه صلوات
2738

مهربونی و خوش اخلاقی 😐😐😐😐غر نزنین دعواش نکنین خوشحالش کنین سورپرایزش کنین غذای مورد علاقشو درست کنین بهش ارزش و احترام بزارین دنیاشون رو به پاتون میریزن پدر مادر خواهر برادر کل طایفه هرچی درمیارن همه توجه و فکرش و تسخیر میکنین  با بی توجهی به شوهر فکر نکن بعضی ها شوهر منتشو میکشه شوهر منت زنی رو میکشه که ارزش داشته باشه 

الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🤲💕
سلام خانوماي دلبر خونه كلي سوال دارم ...شما چيكا ميكنين تو خونه كه دلبر مشين ؟؟ چيكار ميكنين كه تا ...

خب ب خودت برس هیچی مهم ترازخونه زندگیت نیس اگ میتونی کارتم ول کن والا

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
2706