1421
1389

🙄

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

سلام خانوماي دلبر خونه

كلي سوال دارم ...شما چيكا ميكنين تو خونه كه دلبر مشين ؟؟ چيكار ميكنين كه تا آقاتون شما رو ميبينه دلش قنج ميره ؟؟؟

امروز شوهرم غير مستقيم گفت به خودت نميرسي اخه من كارمندم ٩ساله ازدواج كردم مسائلي تو زندگيم پيش اومده كه همه چيم يه مدت بهم ريخت  

💨💨💨اینم از فوت من

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایوانکا دختر ترامپ تو خاطراتش از سفر به عربستان گفته سعودیا با یک خنده من، حاضر به هر کاری بودند                         خاطرات موگیرینی از دیدار با نمایندگان مجلس ما منتشر نشه صلوات
1432

مهربونی و خوش اخلاقی 😐😐😐😐غر نزنین دعواش نکنین خوشحالش کنین سورپرایزش کنین غذای مورد علاقشو درست کنین بهش ارزش و احترام بزارین دنیاشون رو به پاتون میریزن پدر مادر خواهر برادر کل طایفه هرچی درمیارن همه توجه و فکرش و تسخیر میکنین  با بی توجهی به شوهر فکر نکن بعضی ها شوهر منتشو میکشه شوهر منت زنی رو میکشه که ارزش داشته باشه 

الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🤲💕
سلام خانوماي دلبر خونه كلي سوال دارم ...شما چيكا ميكنين تو خونه كه دلبر مشين ؟؟ چيكار ميكنين كه تا ...

خب ب خودت برس هیچی مهم ترازخونه زندگیت نیس اگ میتونی کارتم ول کن والا

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
1396
مهربونی و خوش اخلاقی 😐😐😐😐غر نزنین دعواش نکنین خوشحالش کنین سورپرایزش کنین غذای مورد علاقشو درست ...

خوب اون خيلي بي ذوقه ذوق منم كور كرده

لباس پوشيدن معمول تو خونه چي؟؟  امروز ميگفت به خودت نميرسي اخه به جز تاپ و شلوارك يا تاپ و دامن چي بايد تو خونه پوشيد؟؟؟😐😐😐

مرد اگه ادم باشه زن نمیخواد این جنگولک بازیارو در بیاره🙄در غیر این صورت هر کاری ام کنی به چشمش نمیا ...

والا منم همين فكر و ميكردم ولي امروز بعد از ٩سال غير نستقيم بهم گفت به خودتم كه نميرسي؟؟؟

خب ب خودت برس هیچی مهم ترازخونه زندگیت نیس اگ میتونی کارتم ول کن والا

خوب تاپيك زدم همينو بگين ديگه بهم چجوري به خودم برسم؟؟ همش نميشه آرايش داشت ميني جوب پوشيد تو خونه 

تازه كارمندم هستم ميام خونه بايد شام بپزم و بخوابيم

والا منم همين فكر و ميكردم ولي امروز بعد از ٩سال غير نستقيم بهم گفت به خودتم كه نميرسي؟؟؟

اتفاقا زن باید به خودش برسه قیافه تیپ عوض کنه براهمسرش وگرنه خدایی نکرده همسرچشمش میره برا کسایی دیگ

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
خوب اون خيلي بي ذوقه ذوق منم كور كرده لباس پوشيدن معمول تو خونه چي؟؟  امروز ميگفت به خودت نمير ...

بگو بیا بریم بازار اونی که دوسداری رو بخر بپوشم 😀من ی بارباهاش بحث کردم هیچ ایرادی پیدا نکرد گفت مثل دخترای ۱۴ ساله همش داری لاک میزنی خجالت بکش....ی بارم بهم گفت موقع بحث عه یه لاکم زده رنگش مثل پیر زناست 😁 معلوم بود اصلا نمیدونه چی بگه حتما واسه تو هم اونجور شده

الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🤲💕
1364