2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم مگه ميزارن همراه شوهر بمونه؟شب ميون پيشتون؟

بله عزیزم منم ۲۴ مهر زایمان کردم تندیس با اتاق دوتخته شد ۸۵۰۰ ...همراه یک نفر باید حتما باشه خانم ...اگه اتاق خصوصی بگیری  همسرت میتونه بمونه ولی خب بیرون نمیشه بیاد مثلا بیاد توراه رو واینا همون داخل اتاق میتونه باشه  

2728
بله عزیزم منم ۲۴ مهر زایمان کردم تندیس با اتاق دوتخته شد ۸۵۰۰ ...همراه یک نفر باید حتما باشه خانم .. ...

اهتلينگ و رسيدگي پرستاراش چجوري بود؟اتاق وي آي پي رو بايد از قبل رزرو كنيم؟

اهتلينگ و رسيدگي پرستاراش چجوري بود؟اتاق وي آي پي رو بايد از قبل رزرو كنيم؟

من خیلی راضی بودم واقعااا رسیدگی میکردن برخوردشونم خوب بود ...اتاق رو ازقبل رزرو نمیکنن همون روز که میری برا زایمان به همراهت بگو برات بگیره البته خودشونم وقتی توریکاوری هستی میان ازت سوال میپرسن چه نوع اتاقی میخوای

2738
ممنون،مگه چند تا اتاق وي آي پي دارن؟

پنج تا اتاق بود تا انجا که من میدونم چون دونفر رو قبل من بردن و من سومین نفر بودم و زنگ زدن و گفتن دوتا بیشتر دیگه اتاق ندارن و کسی رو نفرستن که البته اونم خودش داستانی داشت چون یکی از پزشکا بخاطر گرفتن اتاق خصوصی برای بیماراش پول جدا گرفته بود و میخواستن اتاق رو به من ندن که البته مجبور شدن اتاق بهم بدن چون من جز همسرم هیچ همراهی نداشتم و در نهایت یکی از بیمارا که مادرش همراهش بود رفت اتاق دو تخته

دختر منم امروز بیمارستان تندیس به دنیا امد. فعلا که خداروشکر همه چی خوبه. یه اتاق خصوصی گرفتیم که هم ...

عزیزم میشه تو اتاق خصوصی مگه همسر بمونه؟؟؟ چون من تصمیم دارم مادرم بمونه پیشم. میسه ۲نفر بمونن همراه؟

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
عزیزم میشه تو اتاق خصوصی مگه همسر بمونه؟؟؟ چون من تصمیم دارم مادرم بمونه پیشم. میسه ۲نفر بمونن همراه ...

دوتا همراه نمیزارن فقط یه نفر  اگه اتاق خصوصی باشه همسرت میتونه بمونه ..همراه ت اگه خانم باشه که فرقی نداره چه خصوصی باشه اتاق چه عمومی

ممنون،مگه چند تا اتاق وي آي پي دارن؟

۵ تا فقط هست البته اتاق های دوتخته هم خیلی خوبه همون امکانات روداره  ضمن اینکه پارتیشن داره میزارن وسط  که بین دوتا تخت میزارن دیگه اصلا تخت کناری رونمیبینی شما راحت باهمراهت این سمت هستی  

سلام. ببخشید من با دکتر دنیوی دوهفته دیگه تندیس سزارین دارم. میشه بپرسم پزشکتان چه کسی بوده؟! و اینک ...

سلام خانوما. من آبان ماه تو بیمارستان تندیس سزارین شدم، هزینه کلی با پمپ درد و اتاق خصوصی نه تومن شد.

2706