2733
2739
عنوان

ميخوام تا فردا ظهر جوابشو ندم 😧

246 بازدید | 10 پست

يه ماجرايي بين من و عشقم ( خيلي فراتر از دوستيه برا هر دومون ) پيش اومد كه يكم ناراحت شدم و اينكه حس ميكنه هميشه باهميم يكم خيالشو راحت كرده ... راستش ميدونم كه خيلي عاشقمه ولي ميخوام حس كنه كه اگه از دستش برم حالش بد ميشه و بيشتر قدر همو بدونيم در واقع همون قضيه از دست دادن رو درك كنه 

الان از ساعت پنج عصر جوابشو ندادم و ميخوام تا فردا ساعت يك ظهر هم ادامه بدم دنبال بهونم كه بگم 

🤭 راهنمايي كنين 

طرف دانشجو پزشكيه و باهوش ساده گول نمي خوره 

🤕 كمك كنين 

من نظر شخصيمو ميگم برات استارتر

كلا دوس دختر دوس پسر بودن يه چيز كاملا چرتي هستش اگه واقعا فراتر از دوستيه خانوادهاتون رو مطلع كنيد نشون بشيد 

تا موقعيت عقدتون پيش بياد

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

چ هدفی داری؟میخای بیادخاستگاری وازدواج؟

ب نظرم ج نده تاظهرچیه ی روز دوروز ج نده بگو مریض شدم حالم خوب نبود یابگو خانوادم متوجه شدن باهاتم شک کردن ازاین حرفا

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نظر شخصيمو ميگم برات استارتر كلا دوس دختر دوس پسر بودن يه چيز كاملا چرتي هستش اگه واقعا فراتر از ...

عزيزم هر دو حداقل چهار سال درسمون مونده 

و مامان باباي من مخالف ازد تو اين سنن وگرنه اون بارها جلو اومده 

2731
چ هدفی داری؟میخای بیادخاستگاری وازدواج؟ ب نظرم ج نده تاظهرچیه ی روز دوروز ج نده بگو مریض شدم حالم خ ...

نه بابا همين جوري هم به زور راضيش كردم صبر كنه برا ازدواج فقط ميخوام يكم دلش شور بيفته كه نكنه از دستش دادم 

بگم مريضه ميگه چي ! يا عكس از جاي سرمت بده و اينا 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عزيزم هر دو حداقل چهار سال درسمون مونده  و مامان باباي من مخالف ازد تو اين سنن وگرنه اون بارها ...

خب قرار نيس ازدواج كني عزيزم

يه صيغه محرميت و يه نشونه تا درستون تموم بشه و شناخت بيشتري پيدا كنيد

همم رابطتتون جدي و رسمي ميشه و نميتونه به همين راحتي شونه خالي كنه از مسئوليت و غيره

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
نه بابا همين جوري هم به زور راضيش كردم صبر كنه برا ازدواج فقط ميخوام يكم دلش شور بيفته كه نكنه از دس ...

ینی میادخاستگاری پس خودت مانع میشی

دلت میاد اذیتش کنی من ک باشم نمیتونم کسی رو عاشقشم وعاشقمه رو نگران کنم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

من نمیفهمم ینی چی این کارا 

اگه عاشقی عشق بده بی منت و توقع

ببخشیدا 

ولی نمیدونم سرد باشی خاستنی تری 

ال باشی خاستنی تری 

همش چرته

کسی که عاشقه تا اخر عمر عاشقه

از هیچیم نمیترسه

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...
2738

وا اگه از درستون مونده پس هیچ نباشه بزارین خانواده های دو طرف در ارتباط باشن یکم رسمی تر باشه

❤❤❤خدا جونم آرزوم مادر شدنه یه نی نی برای منو عشقم به لطف خودت عطا کن ❤❤❤
من نمیفهمم ینی چی این کارا  اگه عاشقی عشق بده بی منت و توقع ببخشیدا  ولی نمیدونم سرد با ...

بحث اين چيزا نيس اصلا كسي چيزي دريغ نمي كنه فقط گاهي دوري عشق رو بيش تر ميكنه