2737
2739
عنوان

دختر خالم خواب دیده منو جادو کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1919 بازدید | 30 پست

اره شیوا جان منم منظورم با همون ایات قران و توکل بر خداس وگرنه از ملا و امثالش بدم میاد

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

حالا مشکل شما حل شده شیوا جان؟؟؟

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کشف مطلب چیه شیوا جان بیشتر توضیح میدی

برو سایت دایی ابراهیم همه چی هست بخون. برای کشف مطلب اول دستور تطهیر منزلشو تو سایتش سرچ کن بخون بعد کشف مطلبو سرچ کن بخون. کشف مطلب یعنی تو با دستوری که اونجا هست حالا نماز راحت باشی یا قران یکیشو انتخاب میکنی انجام میدی چند شب، بعد تو خواب خواستتو میبینی.خیلی مفصله پست بعد میگم

لطفا درخواست دوستی ندید

وااااااای واقعا زیاده؟؟؟ از خواب دیدم میترسم خواب این حور چیزا تو برا همین دیدی او جن رو؟؟؟   

2728

شیوا جان دستتم درد نکنه وقت گذاشتی راهنماییکردی، انشالله مشکل خودتم بزودی حل شه، دعا کنید مشکل منم حل شه من کلا مشکل استخون درد گرفتم پا درد و کمر درد و زانو درد و گردن درد آزمایشم دادم آخرین آزمایشم خوب بود ولی دردام از،بین نمیرن

ببین مینا جان هر سوره ای موکل داره یعنی مامور مثلا وقتی میگن چهار قل بخون محافظت میکنه منظورشون همون موکلای سوره اند که میان کنارت یا ایت الکرسی و... مثلا سوره هایی که برا رزقه موکلا کمک میکنن و تو رو تو مسیر افزایش روزیت قرار میدن حالا کسی تو رو یادش میاد یا توجه کسی به تو جلب میشه و خلاصه روشای خودشونو دارن با تاثیر رو ذهن آدما. برای کشف اون سوره ای که میخونی مثللا همزه شب میخوابی بهت نشون میدن تو خواب جوابتو. مثلا میگی اگه من سحر شدم ساحر و سحرم رو بهم نشون ببدید و بگید چه نوع سحریه. خودشونو نمیبینی مثلا فلانی رو میبینی داره بهت غذا میده یعنی طلسمو بهت خورونده. اوکی؟ بعد باتوجه به سحر باطلش میکنی دستور باطل سحر تو سایت هست.اگه هم سحر نباشی چیزی نمیبینی یا چرت و پرت میبینی خواب کشف باید کامل واضح باشه برای طلسم غیر این بود طلسم نیستی. میتونی هم مثلا نیت کنی دلیل کمر دردت چیه ببینی چی بهت نشون میدن

لطفا درخواست دوستی ندید
شیوا جان دستتم درد نکنه وقت گذاشتی راهنماییکردی، انشالله مشکل خودتم بزودی حل شه، دعا کنید مشکل منم ح ...

الان بیشتر توضیح بدم فک میکنی خولم و چرند میگم ولی واقعا تجربه کردم و خیلی مطالعه و تحقیق که راه درستو برم.جالبه من ادمی بودم که اصلا خواب نمیدیدم سالی دوتا مثلا اونم کاملا تعبیردار ولی از وقتی کشف کردم هرشب دارم خواب میبینم واقعا کلافم کرده همشم خوابای پریشون میگفتم خدایا چرا پس چند ماهه تموم نمیشه این خوابای در هم که یادمم نمیمونه خیلی اتفاقی یه خانومی به یکی دیگه میگفت من فهمیدم همزادمه ظاهرا همزادم مسلمون و خوبه و هرشب من خوابم با موکلای طلسم جنگ و جدل دارن.توش که بیفتی و اعتمادت فقط به خدا باشه میفهمی خودش تو مسیر قرارت میده و کلی نشونه برات گذاشته فقط از نشونه ها نگذر

لطفا درخواست دوستی ندید
وااااااای واقعا زیاده؟؟؟ از خواب دیدم میترسم خواب این حور چیزا تو برا همین دیدی او جن رو؟؟؟   ...

بله ولی تو قالب یه موجودی که تعبیرش جن بود

لطفا درخواست دوستی ندید
2738
وااااااای واقعا زیاده؟؟؟ از خواب دیدم میترسم خواب این حور چیزا تو برا همین دیدی او جن رو؟؟؟   ...

من شیعه علی مولام از جن نمیترسم تو هم نترس دختر خوب ما اشرف مخلوقاتیم البته منم قدیما میترسیدما😁 ولی از وقتی فهمیدم از امام علی میترسن و با ایت الکرسی میرن دیگه نمیترسم اخرین باری هم که میخواست اذیتم کنه هرکار کرد نترسیدم تو قالب یه پسر جوون بود با چشمای خون افتاده دید نمیترسم اومد جلو تا اومد قدم به جلو برداره من با شتاب بیشتر و قرص تر رفتم جلوتر سمتش کپ کرد خیلی لجش دراومد اومد بهم حمله کنه یه ذره دستاش با گردنم فاصله داشت که درکمال ارامش بیدار شدم. من اخه جن عاشقم دارم عکس شوهرمو گذاشتم تو اتاقم از حسودی زیاد اذیتم میکنه از خواب بیدار هم میشم و میشینم کاملا رو بدنم حسش میکنم در ارامش انقد قران میخونم تا ازم جداشه

لطفا درخواست دوستی ندید

واااای شیوا جان قبلا پیش ملا رفتی اینا پاشون باز شده تو خونتون؟؟؟ از کجا اومدن اینا چرا نمیرن؟؟   

پیش  ملا  و   فالگیر  نرو  اصلا   بهت  باطل  السحر  مید ...

ببین تو ک همه چی رو خوب میدونی 

یه سوال دارم ازت 

تو میدونی اگه یه آرزو داشته باشم چی بخونم چی کار کنم 

من عاشق یکی هستم، نامزد سابق ام میخوام بهم برگرده و ازدواج کنیم ، ک ابروی منم حفظ بشه

تو بلدی چی کار باید بکنم ؟ 

ببین تو ک همه چی رو خوب میدونی  یه سوال دارم ازت  تو میدونی اگه یه آرزو داشته باشم چی بخ ...

دوهزار  صلوات   همین  العان   هدیه  کن  به  شهید ابراهیم  هادی  و  شهید  حاج  سعید سامانلو  

انشاءالله  حل  میشه  

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2706