2726
عنوان

دختر خالم خواب دیده منو جادو کردن

1918 بازدید | 30 پست

سلام 

دختر خالم خواب منو دیده بود که یه مردی نشسته بود روی کمرم و منم جیغ میکشیدم از درد و میگفتن بهش که جادو شدم، حالا چیزی که واقعیت داره اینه که من واقعا از پارسال کمر درد و گردن درد،شدید گرفتم دکتر گفت دیسک کمر خفیف دارم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

صدقه   بده  و  آیت  الکرسی  بخون صدقه رو  بادست  خودت  بده  به  فقیر  

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرصم میخوردم و دکترم کلی رفتم ولی کمرم خوب نشده، یعنی ممکنه راست باشه

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2728
قرصم میخوردم و دکترم کلی رفتم ولی کمرم خوب نشده، یعنی ممکنه راست باشه

بله 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

کسی تجربه مشابه داره و چکار کردین؟ صدقه میدم و ایت الکرسی همیشه میخونم

فقط میتونم بهت توصیه کنم حتما جدی بگیرش کاملا تعبیر داره

یعنی چدور جدی بگیرم اخه من اعتقادی نداشتم به این حرفا و اهل رفتن پیش دعا نویس و ملا ها هم نیستم

برا اینکه مطمئن شی باید خونه رو تطهیر کنی و بعدم کشف مطلب بزنی تا بدونی طلسم شدی یا نه اگه شدی کارای باطل کردنشو شروع کنی. سخت و زمان گیره ولی بهتر از پیش دعانویسای کافر کثیفه که با دست به دامن شیطان شدن اسم سید رو خودشون گذاشتن بدبختی که چند سال دیگه پاشو میخوری باز میکنن تو زندگیت

لطفا درخواست دوستی ندید
برا اینکه مطمئن شی باید خونه رو تطهیر کنی و بعدم کشف مطلب بزنی تا بدونی طلسم شدی یا نه اگه شدی کارای ...

کشف مطلب چیه شیوا جان بیشتر توضیح میدی

نه پیش ملا که اصلاااا خوشم نمیاد و میترسم و بدم میاد ازین کارا

دستتون درد نکنه

حتما باید این کارو بکنم؟؟ اگر فقط،بخونمش،کافی نیست؟

یعنی چدور جدی بگیرم اخه من اعتقادی نداشتم به این حرفا و اهل رفتن پیش دعا نویس و ملا ها هم نیستم

مال من در حدی بود که شوهرم منو برد پیش یکی از اشناهاش سرکتاب باز کنه فقط چون شرایط بد بود رفتم و اهمیت زیادی به ماجرا ندادم سالها گذشت و مشکلات من هرروز بیشتر و بدتر میشد زمین و زمان یه قسمت از زندگیمو میشنیدن پیگفتن برو دعانویس میگفتم عمرا هیچ وقت پیش این کافرا نمیرم خدا خودش بزرگه تا اخر خالم بدون اینکه بدونم رفت پیش دعانویس ب ام گرفت که اوضام خوب شه و باطل شه ولی من بشدت عصبانی شدم و مجبورش کردم از بین ببرتش گفتم من این سختی رو تاآخر عمر تحمل میکنم ولی با کفر این امتحانو خراب نمیکنم کافر نمیمیرم توکلم به خداست. و اصلا خودمو درگیر این مسایل نمیکردم و تو ذهنم نبود.اخر یه خوابی دیدم که خلاصه بگم بهت قشنگ خود جنه اومد گفت طلسمت کردم بدبختت میکنم بیچارت میکنم و باتوجه به خوابهای قبلیم که همش تعبیردار بود ولی انقد واضح کسی باهام حرف نزده بود دیگه پذیرفتم ولی باز حاضر نبودم برم پیش دعانویس. تو همین سایت از کاربر امید یه چیزایی شنیدم دیدم اطلاعات داره اسم دایی ابراهیمم چند بار شنیده بودم رفتم سایتش دیدم همش قرانه و نماز فهمیدم خدا گذاشتتش سر راهم.شروع کردم که انجام بدم ولی دایما مشکلات به حدی زیاد میشه که غافل میشم

لطفا درخواست دوستی ندید

من خیلی بیشتر از تو مقاومت کردم و اسیب دیدم و خیلی چیزا تو این مدت بهم ثابت شده از رو تجربم دلسوزانه بهت گفتم که جدیش بگیر عین من چند سال عذابو تحمل نکن. دوای هر دردی تو قرانه که اهلش میدونن چطور چیکار کنن پیش شیادا نرو دست به دامن کافر مسلمون نما نشو

لطفا درخواست دوستی ندید
2706