2737
2734
عنوان

اگه جنین تو رحم مرده باشه مادر دچار خونریزی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161192 بازدید | 83 پست
تو این مدت اصلا خونریزی نداشتم فقط در حد خیلی خیلی کم حالت تهوع داشتم

میدونم این تاپیک ماله خیلی سال پبشه اما منم شرایط شما رو دارم...میشه بگین سرانجام حاملگی تون چی شد؟

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمالطفاسریع کمک کنین توروخدامن تادیروززیردلم یه حسی داشتم مثل جریان خون وحالت نبض ولی امروزندارم ن ...

چي شد؟؟؟؟؟؟

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2731
هفته۶ هستم دوبار لک دیدم بعد سنوگفتن قلب داره ولی خیلی ریزه اگه تاهفته دیگه رشد نکرد سقط میشه ودکترش ...

جتینت سقط شد

خدایا به من یه فرزند دوم سالم بده الهی امین
منم اینجوری شدم خیلی استرس دارم چی شد دکتر رفتین؟؟؟

الحمدالله مشکلی نبودفقط خودم علکی استرس میگیرم ولی الان که بزرگترشده تکوناش مایه ی آرامشمه خدایاشکرت انشاءالله روزی همه ی خواهانش باشه به حق ماه محرم

2738

من توهفته ۱۶هستم توهفته۱۳ رحمم اومده بودپایین دکتراستراحت دادالان همش میترسم نکنه خدای نکرده زنده نباشه یاخیلی بیادپایین،،،،بنظرشما اگه جنین خدای نکرده بمیره علایم نشون میده؟یامعلوم نمیشه؟

سلام دوستان، من ۲۹ آبان پریودم بوده، ۱۲ دی رفتم سونوگرافی ۵ هفته رو نشون داد ک فقط ساک و کیسه زرده رویت شد ک ساک حاملگیم ۱۱ mm بود ک دکترم گفت کوچیکه و بهم ۱۵ تا شیافت پروژسترون داد، بعدش واسه ضربان قلب ۳ هفته بعد رفتم که ۸ هفتم طبق سونوی اول کامل شده بود، که داخل سونو crl=0.95mm نشون داد و سن بارداری رو ۷ هفته نشون داد که جنین ضربان نداشت، بعد سونوگرافیست ازم پرسید چند هفته ای؟؟ منم گفتم طبق سونوی اول الان باید ۸ هفته باشم، بعد گفت جنین تا ۷ هفته رشد نکرده، و امکان داره بارداری متوقف شده باشه، و توی جواب سونو مرگ داخل رحمی رو تشخیص داد، رفتم پیش دکترم، بهم گفت چند روز دیگه برو یه جای دیگه سونو ، اگه تشخیص مرگ رحمی بود بیا واسه کورتاژ، من کیت تخمک گذاری استفاده کردم و مطمعنم لقاح ۱۴ آذر انجام شده و طبق تاریخ لقاح ، سونوی دومم دقیق نشون داده ۷ هفته رو بحساب خودم، بنظرتون چیکار کنم؟ خیلی نگرانم، اصلا خونریزی ام ندارم، درد شدیدم ندارم اصلا، 

سلام دوستان، من ۲۹ آبان پریودم بوده، ۱۲ دی رفتم سونوگرافی ۵ هفته رو نشون داد ک فقط ساک و کیسه زرده ر ...

سلام خانمی

باورتون میشه منم شرایطم دقیقا مول شماست منم ۲۹ آبان پریود شدم ۲ بهمن سونو ۶هفته اعلام کرد crl=7 ولی نوشت جنین مرده

دکترم قرص نوشت ک بخورم سقط بشع ولی نخوردم

شما تصمیمت چیه؟

صبرکن چند هفته دیگه، دوباره برو سونو، بعضیا امکان داره لقاحشون دیرتر صورت گرفته باشه، منکه میخام صبر کنم، توکلم بخداست، میگن اگه جنین مرده باشه خودبخود سقط میشه. من دوباره دکتر واسم سونو نوشت که برم، البته گفت جای دیگه برو سونو

2706