2733
2734
عنوان

مامانا لطفا کمک

95 بازدید | 22 پست

من تازه زایمان کردم بچم خیلی بی قراره ودلپیچه شدید داره از دیروز تا الان فقط ماهی ۲بار نهار دیروز وامروز وشام خرما وارده خوردم دیشب تا الان بچم خداروشکر ارومه 

خواستم بپرسم ممکنه از شیر باشه کلا غذاهایی که خوردم در طول این هفته حلیم شیر برنج شلغم ولیمو شیرین بودن اما بیشترین چیزی که مصرف کردم شیر بوده دل درد دخترم از کدوم میتونه باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از شیر هم میشه،هروقت شیر می خوری با خرما بخور.پسر عموی من به شیر حساسیت داشت،زنمو مجبور شد،یه سال لب ...

پس دیگه منم نخورم طفلی بچم خیلی اذیت میشه صورتش کبود میشه از بس به خودش میپیچه

2738

شیر دل درد میاره شلغم هم‌همینجور. کلا بعد از یک هفته کولیک شروع میشه شیرا کمه که گریه میکنه 

من الان ۴ ماهه هنوز بچم گریه میکنه اگه کولیکی باشه خودتا واسه روزای سخت آماده کن کمرتو سفت ببند

شیر دل درد میاره شلغم هم‌همینجور. کلا بعد از یک هفته کولیک شروع میشه شیرا کمه که گریه میکنه&nbs ...

تقریبا ی هفتس شبا تا صبح بیداره وبه خودش میپیچه منو باباش داریم از بی خوابی هلاک میشیم فقط دیشبو یکم بهتر بود 

بادوم درختی بخور تا کلسیمت تامین شه.انشالله خدا حفظش کنه.برای منم دعا کن،سالم به دنیا بیارمش.

ایشالله گلم زایمان راحتی داشته باشی وفرشته کوچولوت سالم بیاد بغلت

2706