2410
2553
عنوان

تیک زدن و پریدن پلک راه حلی داره؟

665 بازدید | 23 پست

عین سکسکه میمونه ادمو کلافه میکنه چند ماهه اینجوری شدم پیوسته نیست ولی تقریبا یه روز درمیون میگیره هر یه ربع میزنه کلی وقتی با کسی حرف میزنم خیلی خجالت میکشم. چیکار کنم دیگه نشه؟ 

پلکم بسته نمیشه ها فقط عین ضربان قلب به شدت و نمایان میزنه

سوالم مسخره ست ولی واقعا کلافم کرده چند ماهه خوب نمیشه

لطفا درخواست دوستی ندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عصبیه عزیزم.

میگن طلا بزاری رو پلکت خوبه...

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    
2456
2714

منم مامانم که بیمارستان بود اینجوری بودم مال اعصابه وقتیم حالش خوب شد منم خوب شدم

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
منم مامانم که بیمارستان بود اینجوری بودم مال اعصابه وقتیم حالش خوب شد منم خوب شدم

ان شاءالله همیشه سلامت باشن. ولی خب عصبی شدن و استرس هم اگه بوده این چند ماه باید اروم میشد دیگه

لطفا درخواست دوستی ندید
2706