2737
2734
عنوان

کسی بوده ک...😍

410 بازدید | 23 پست

سلام من اقدام ب بارداری داشتم الان ۶ روزه پریودیم عقب افتاده هر چی هم تست میزنم منفیه

گرمیجات هم میخورم اثر نداره 

روز موعدم رگه های خون توی ترشحم دیدم مثل دفعه قبلی ک میخواستم پریود بشم هم اینجور بودم 

گفتم ک احتمال زیاد دارم پریود میشم

بعد از مصرف گرمی هم یه لکه قهوه ای دیدم بازم گفتم دارم پریود میشم اما خبری نیست

ممکنه باردار باشم

کسی بوده با این شرایط ک تست منفیه 

ازمایش بده و باردار باشه؟یا بتا پایین باشه و مشخص نباشه باردارم

نگرانم.

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

تجربه ای ندارم گلم من لکه دیدم مث شما ولی تستم مثبت بود گلم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو که شک داری چرا گرمی میخوری  قصد سقط  داری ؟

ن گفتم چون تستم منفیه باردار نیستم گرمی بخورم پری بیاد دوباره اماده شم واس اقدام

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2728
ن گفتم چون تستم منفیه باردار نیستم گرمی بخورم پری بیاد دوباره اماده شم واس اقدام

نه دیگه اینکارو نکن شاید باردار باشی 

همون لکه های خونی ک موعد پریودی اومده بعید نیست ک باردار باشی 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
نه دیگه اینکارو نکن شاید باردار باشی  همون لکه های خونی ک موعد پریودی اومده بعید نیست ک باردار ...

اگر لکه اومده پس باید بعدش پریودی میومد ازین ک خبری نشد دیگه مطمئن شدم خبرایی هست

فقط میخواستم ببینم کسی مث منم بوده

۴ روز دیگه میشه ۱۰ روز بعد موعدم میرم ازمایش میدم

دوست من سر هر دو بارداریش بی بی چک نشون نداده و منفی بوده ولی آزمایش داده مثبت بوده.حتما آزمایش بده.حتی روز موعدت هم آزمایش بدی نشون میده

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2738
دوست من سر هر دو بارداریش بی بی چک نشون نداده و منفی بوده ولی آزمایش داده مثبت بوده.حتما آزمایش بده

ممنونم عزیزم حتما میرم

چراگرمی خوردی بدون نظر دکتر کاری نکن شاید لقاح دیر بوده 

فکر نمیکردم اخه با تست منفی هم احتمال بارداری هست

خدا روشکر خونریزی نگرفتم

خواهش میکنم.نیازی نیست بیشتر صبر کنی حتی اگه روز موعدت هم میرفتی نشون میداد

میگم چون بتا پایینه تست نشون نمیده پس بزارم ۱۰ روز کامل میشه

دیگه هیچکس نیس من بوده باشه😔

قبلا تو تاپیکم یکی گفته بود تا سه ماه اول بارداری بیبی چک منفی بود بعد سه ماه حالش بهم خورد رفت دکتر ضربان قلب بچه شو شنید

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
2706