2726
عنوان

از ماست که بر ماست

395 بازدید | 42 پست

سلام.این بحث حضوراقایان در سایت بحثی تکراری و نخ نما شده است که هر از چندگاه اینجا تکرار میشه.من به شخصه مخالفتی با حضورشون ندارم.اما این رو خطاب به هم جنسهای خودم میگم.بعضی از ما متاسفانه با دست پیش میکشیم و با پا پس میزنیم.یه بنده خدایی بارها گفته اسمم رو صدا نکنید از من سوآل نکنید .به من پیام ندید و از این حرفها روزی نیست به اسمش تاپیک نزنید.کلا 3-4نفرند.نمیشه کاری به کارشون نداشته باشید.از یه طرف باهاشون درگیر میشید از یه طرف تا تاپیک میزنن میپرید تو!!

نفهميدم چ ربطي ب ازماست ك برماست داره فكركردم خيانت شده!!!

حتما كارش دارن ك صداش ميكنن ديگه 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره،،،خودشون پا میدن،،،،بگو بخند راه میندازن ،،میرن تو یه تاپیک دیگه اه و پیف میکنن😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اون بنده خدا 😅 پسرجوانمرد نیس احتمالا؟

اره باهات موافقم 

واقعا اگه با حضورشون مشکل دارین چرا هم صحبت میشین خو باشون

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

یعنی هر کی برا آقایی تاپیک بزنه صداش کنه منظور داره!؟خب شاید کاری داره 

من نمیدونم اصن موضوع چیه ها تا حالا هم تاپیکی با این عنوان نداشتم ولی در کل میگم

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
من حتی اول تمام تاپیک ها این جمله را مینویسم. خواهسمندم اگر با حضور آقایون مشکل دارید وارد این ت ...

بالاخره نگفتی چرا انقدر کتابی حرف میزنی؟

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮

دنیای مجازی مگه محرم و نامحرم داره که هی میگن طرف مرده و فلان؟؟؟

فرضا مرد هم باشه از پشت صفحه مانیتور که کاری از پیش نمیبرن.

وبلاگا و سایتا هم پره از مطالب مختلف.

واقعا منم علت مخالفت با حضور مردا رو نمیفهمم.

فرضا طرف اعلام حضور نکنه، این دلیلی بر نخوندن مطالب نیست. سایت هم که اختصاصی نگفتن واسه خانوماست پس همه حق مشارکت دارن.

بعدشم شما چه دانشگاه بری و چه سرکار به هر حال تو اجتماع با هر دو جنسیت برخورد داری، مدرسه نیس که تک جنسیتی باشه!!! نمیفهمم چرا انقدر تو سایت هم که یه اجتماعه حساسیت هست رو این موضوع.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

اون بنده خدا ی مدت زیادمیومدارائه فضل میکرد بعد یدفه رفت توافق الان بچهاب حساب اون وقتافک میکنن میتونن تکیه کنن وسوال بپرسن

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2706