2733
2739
عنوان

معجزه بارداری

1699 بازدید | 20 پست

بچه ها ما قرار بود بریم مشهد ولی گفتیم بریم اربعین کربلا و من باید قرص میخوردم پریود نشم پاسپورت شوشو تاریخش گذشته بود درستش کردیم و میتونم بگم ۸۰ درصد کارا انجام شد تا من خواب دیدم حرم امام رضا گم شدم و ی خانوم لای قران ی کاغد بود باز کرد نشونم داد که گف ما برای حاجتت دعا میکنیم من گفتم خود امام رضا حاجتمو میدونه خودش میده صبح بیدار شدم گفتم حالا این خوابو دیدم همون مشهدو بریم و خلاصه نیاز نبود قرص هم بخورم و بعد اربعین رسید و من همچنان تاریخ پربودم شد و پریود نشدم گذشت تا بی بی چکم هم قبل ازمایش دو خط کمرنگ بود و فهمیدم اگه من اون خواب قشنگو نمیدیدم و رفته بودم ... 

بارداری طبیعی ترین پروسه روی زمین هست که به ما واگذار شده تا انجامش بدیم با کمک خدا با انرژی مثبت موجودی سالم و صالح و کارامد برای جامعه رو با وجود خودم پرورش میدم خدایا کمک کن بتونم این مسئولیتو با موفقیت طی کنم 

عزیزم

خیلی خوشحال شدم 

کاش واسه منم یه معجزه بشه

انشاالله به سلامت بدنیاش بیاری خانم

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت منم دعا کن

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک انت السمیع دعا بخون 

بارداری طبیعی ترین پروسه روی زمین هست که به ما واگذار شده تا انجامش بدیم با کمک خدا با انرژی مثبت موجودی سالم و صالح و کارامد برای جامعه رو با وجود خودم پرورش میدم خدایا کمک کن بتونم این مسئولیتو با موفقیت طی کنم 
2731
عزیزم خیلی خوشحال شدم  کاش واسه منم یه معجزه بشه انشاالله به سلامت بدنیاش بیاری خانم

خوش بحالت منم دعا کن

توی تاپیک اخرم یه نقطه ای چیزی بذار

اگر جواب گرفتم

شماره و. ادرس یه خانمو بهت میدم بری پیشش واسه بارداری

هرکی رفته جواب گرفته

البته گفت وقتی خودت جواب گرفتی بعد شمارمو بده 

چندنفر دیگه هم هستن تو تاپیکم اوناهم منتطرن بنده خداها 

شماهام یه چیزی بذار تا یادم بمونه بهت بگم

😊

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2738

من خیلی مشکل داشتم پولیپ بدخیم داشتم که حتی دکتر گف باید رحمتو در بیاری تخمکم کم بود که گفتن بایدivf کنی و خلاصه خیلی شرایط بدی بود 

نمازمو میخونم

خیلی ذکر میگم

امروزم یه نماز طولانی خوندم واسه حاجتم

اینم ک. شما گفتید حتما میخونم

خیلی مچکرم

من نزدیک 5ساله تواقدامم کلا ناامیدشدم.قید بچه رو زدم

انشاالله به زودى باردار مى شى من بعد ٨سال انتظار باردار شدم بچمو از امام حسين گرفتم صلوات فرستادم ب ...

مرسی از حرفاتون کلی آمید گرفتم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ انشالله بسلامتی بغلش کنی

یادت بخیر عشقه من
نمازمو میخونم خیلی ذکر میگم امروزم یه نماز طولانی خوندم واسه حاجتم اینم ک. شما گفتید حتما میخونم ...

اینو من این ماه ی گروه گفتن حاجت گرفتن منم خوندم 

2706