2733
2734
عنوان

طرز تمیز کردن چدن های روی اجاق گاز

| مشاهده متن کامل بحث + 143107 بازدید | 31 پست
بیاید تاریخ عروسیتونو بگید
و
دنبال ارایشگری هستید که کار خوب میخواید ولی نمیخوایید قیمت بالا باشه

بیاید تاریخ عروسیتونو بگید
و
باهم کنار میایم http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=19942&ChatDate=20-1-1392

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو لایه سفره پهن کردم تو بالکن و فصای باز . ماسک و دستکش و لباس استین بلند هم فراموش نشه حتمن. اینها رو دونه دونه گذاشتم اون رو. مایع لوله باز کن صاف ریختم تو  اسپری و روش اسپری کردم و یه پلاستیک انداختم روش یه ساعت ماند. بعد با یه برس سیمی سابیدمش تمیز تمیز شد. واسه دفعات بعد تو ماشین میگذارم. 

2731

سلام مامان مارال جون

شما میتونید برای تمیز کردن اجاق گاز، کمی آب با سرکه مخلوط کنی و روی یکی از اجزای اجاق بریزی ک مطمئن باشی.

بعداز اطمینان میتونی این کار رو برای تمیز کردن استفاده کنی.

2738
من دو لایه سفره پهن کردم تو بالکن و فصای باز . ماسک و دستکش و لباس استین بلند هم فراموش نشه حتمن. ای ...

من امتحان کردم قبلا  خیلی خطرناکه بعد ده دیقه طوری داغ میکنه لوله باز کن دستکشم آب میکنه

بزار تو تشت ب ازای ی لیوان سرکه ی قاشق جوش شیرین بریز ...ی ساعت بمونه بعدش وردار بشور برای سر شعله ها هم سرکه و جوش شیرین اسپری کن روش با اسکاچ بشور بررررررق میوفته😍😍😍😍

2706