موضوع بحث

طرز تمیز کردن چدن های روی اجاق گاز

38594 بازدید | 19 پست
دوستان شما چدن های روی گازتون رو چه جوری تمیز میکتید؟....من هر چی می سابم پاک نمیشه ...چربی رفته به خوردشون
1394/04/20
|
10:25
من شنیدم ماشین ظرفشویی تمییز میکنه. البته با قرص نه پودر. خودم هنوز امتحان نکردم.
دخترم سارینا مثل باران خدا زیبا هست...رحمتی است برای دل ویران شده ام... نازنینی ست که دوستش میدارم.

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

چه جالب من فکر میکردم فقط مشکل منه این مشکل منم با سیم و پودر و مایع ظرفشویی میشورم بازم چربه به نظرم اما دیگه بیخیالش میشم حتی ابجوش هم میریزم که چربی حل کنه اما نمیشه با این که هر روزم میشورم نمیشه
ای خدا دلگیرم ازت ای زندگی سیرم ازت 26 ابان ساعت 12.15
من امروز با پینک شستم خیلی عالی بود. همه چربیها رفت و تمیز شد. اصلا پینک برای همه چیز معجزه میکنه. لکه های چرب رو لباسها رو هم من همیشه با پینک میشورم.
دخترم سارینا مثل باران خدا زیبا هست...رحمتی است برای دل ویران شده ام... نازنینی ست که دوستش میدارم.
منم همین مشکل رو دارم ..........حالا با ماشین ظرفشویی امتحان کنم ببین واقعا میشه؟
اخه با سابیدن با اب داغ با سیم نره با اب داغ و پودر چطور میره؟
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
بیاید تاریخ عروسیتونو بگید
و
دنبال ارایشگری هستید که کار خوب میخواید ولی نمیخوایید قیمت بالا باشه

بیاید تاریخ عروسیتونو بگید
و
باهم کنار میایم http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=19942&ChatDate=20-1-1392
امروز روز خوش اقبالی حیرت انگیز من است هر گاه خداوند چیزی را در دل تو انداخت بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...

من دو لایه سفره پهن کردم تو بالکن و فصای باز . ماسک و دستکش و لباس استین بلند هم فراموش نشه حتمن. اینها رو دونه دونه گذاشتم اون رو. مایع لوله باز کن صاف ریختم تو  اسپری و روش اسپری کردم و یه پلاستیک انداختم روش یه ساعت ماند. بعد با یه برس سیمی سابیدمش تمیز تمیز شد. واسه دفعات بعد تو ماشین میگذارم.