2726
عنوان

از خانوادم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5394 بازدید | 89 پست
شماهم با خواهرتون جاری هستید؟؟

اره من پدرو مادر ندارم  بچه که بودم فوت شدن ما جاریهستیم من ازهمه خواهروبرادرام کوچیکترم دوست داستم باهم صمیمی باشیم ولی اون انگار دوس نداره هرجا میرم باشوهرم میرم بهش صدبار گفتم باهم بریم بازار ما که تو این شهر دوستی نداریم ولی تاحالا نیومده از عید تاحالا نیومده خونمون شما بگین من باهمچین خواهری چه رفتاری داشته باشم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولشون کن عزیزم منم یه خواهردارم جاریم میشه یعنی انگار من دشمنشم ما تو غربتیم به جای اینکه باهم صمیمی ...

جدااا☹️☹️😳😑😶

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2728
اره من پدرو مادر ندارم  بچه که بودم فوت شدن ما جاریهستیم من ازهمه خواهروبرادرام کوچیکترم دوست د ...

عزیزدلم چطور دلش میاد اینطوری رفتار کنه اخه😔😔

چند سالته؟؟

عجب حال خوشی دارم با تو   
😳😳آره بابا خواهر حسودم هست

چندروز دیگه راره عمل کیسه صفرا کنم ازخانواده خودم کسی به جز اینجا نیست ولی حتی یه بار نگفته کمکی داشتی بگو به خدا شوهرم خوبه ولی من همیشه احساس تنهایی میکنم 

چندروز دیگه راره عمل کیسه صفرا کنم ازخانواده خودم کسی به جز اینجا نیست ولی حتی یه بار نگفته کمکی داش ...

قربونت برم تا میتونی با شوهرت صمیمی و دوست باش بخدا شوهر خوب از هرکسی برا زن بهتر و به درد بخورتره

عجب حال خوشی دارم با تو   
چندروز دیگه راره عمل کیسه صفرا کنم ازخانواده خودم کسی به جز اینجا نیست ولی حتی یه بار نگفته کمکی داش ...

کدوم شهری عزیزم 

کاش خواهر من بودی 

من خواهر ندارم

😍😍خدایا شکرت😍😍

آخی ناراحت نباش عزیزم انشالله خدا خودش کمکت میکنه.به سلامتی عمل کنی.

2706