1464
1411
عنوان

از خانوادم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1747 بازدید | 89 پست
اره من پدرو مادر ندارم  بچه که بودم فوت شدن ما جاریهستیم من ازهمه خواهروبرادرام کوچیکترم دوست د ...

عزیزدلم چطور دلش میاد اینطوری رفتار کنه اخه😔😔

چند سالته؟؟

عجب حال خوشی دارم با تو   
😳😳آره بابا خواهر حسودم هست

چندروز دیگه راره عمل کیسه صفرا کنم ازخانواده خودم کسی به جز اینجا نیست ولی حتی یه بار نگفته کمکی داشتی بگو به خدا شوهرم خوبه ولی من همیشه احساس تنهایی میکنم 

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
چندروز دیگه راره عمل کیسه صفرا کنم ازخانواده خودم کسی به جز اینجا نیست ولی حتی یه بار نگفته کمکی داش ...

قربونت برم تا میتونی با شوهرت صمیمی و دوست باش بخدا شوهر خوب از هرکسی برا زن بهتر و به درد بخورتره

عجب حال خوشی دارم با تو   
چندروز دیگه راره عمل کیسه صفرا کنم ازخانواده خودم کسی به جز اینجا نیست ولی حتی یه بار نگفته کمکی داش ...

کدوم شهری عزیزم 

کاش خواهر من بودی 

من خواهر ندارم

😍😍خدایا شکرت😍😍

آخی ناراحت نباش عزیزم انشالله خدا خودش کمکت میکنه.به سلامتی عمل کنی.

1432

تویه گروه خانوادگی بودیم بحث فوتبال بود خواهرشوهرم گفنه بود بسه دیگه خسته کردین از بس حرف فوتبال زدین بعد من گفتم ما که ۱۴ نفریم تو گروه فقط دوتای شما حرف فوتبال میزنین منظورم به خواهرم وبچه خواهرشوهرم بود خواهرم گفت دوس نداری دربیا ازگروه منم دراومدم😞

1474
تویه گروه خانوادگی بودیم بحث فوتبال بود خواهرشوهرم گفنه بود بسه دیگه خسته کردین از بس حرف فوتبال زدی ...

عزیزم پیش خونواده شوهراتون اصلا نشون ندید که باهم صمیمی نیستید کاش از گروه بیرون نمیومدی

عجب حال خوشی دارم با تو   
1457