2737
2734
عنوان

پوشک پارچه ای قابل شستشو نظرتون چیه؟

12747 بازدید | 53 پست

سلام من مامان سه تا بچه ام که دو تاشون هنوز پوشک میشند یه راهی پیدا کردم برای کم کردن هزینه پوشک

یه مدل شورت دکمه دار دوختم که داخلش اصلا مشما استفاده نشده که بچه پاش بسوزه همش پارچه است یه لایش پارچه کاملا ضد آبه که فیلم تست ضد آب بودنش رو گذاشتم تو پیج زیر رنگ بندی هم داره اگه کسی بخواد براش میدوزم 

داخل این شورت پوشک ارزون قدیمی ها رو میذاری یا کهنه و دکمه هاش رو روی کمر کوچولوت تنظیم میکنی هر ۴ ساعت هم تعویض میکنی واقعا عالیه 

عکسشو میذارم این مدل زمستانست مدل های تابستانه و خنک ام داره بیته به سلیقه و منطقه آب و هوایی شما

وای مامان سه گل گلی این عروسکیه چه خوشکله😗😗😗

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا چه طور وقت میکنی.من با یه بچه کارامم میمونه 

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.

من قبلا سفارش دادم الان میخوام دوتای دیگه سفارش بدم🤗

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2738
حالا این پوشک ساده ها خیلی ارزونتره مثلا بسته ای چنده این شورته چنده

اون پوشک گره ای که پلاستیکیه پای بچه رو اذیت میکنه من یه ماه استفاده کردم پاش قرمز میشد

عزییییزی  مرسی که اومدی به من سر زدی

قربونت دست شما درد نکنه❤ مامان سه گل گلی من ده روز دیگه اون دوتارو سفارش میدم الان نمیتونم😁

2706